reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Niestety nie mam porównania z innymi firmami jeśli chodzi o piasek, za to np kilka razy nadziałam się na ciastoline inna niż playdoh, taka np z biedronki to tak śmierdzi ze funkcjonować nie można, a inna to tak się przylepia do wszystkiego i zostawia ślad. Także akurat tu stawiam na markę

Jeśli chodzi o ten piasek to są w tych wielkich zestawach takie jakby kuwety dość spore i nie wysokie i dziecko może się w tym bawić. Ale czarować nie będę jak jest zabawa piaskiem to piasek jest na stole i pod stołem i sypie się z ubranek. Grunt to w jednym miejscu się bawic i nie jest tak źle ze sprzątaniem ;)
 
reklama
Emka ty chyba pisałaś o tych fotelika z axkid chciałam podziękować za polecenie zamówiłam wraz z baza babyfix jest bardzo dobry jak dla mnie ładnie się prezentuje i z wkładka dla noworodka jest fajny malutki nie taki jak miałam dla tamtych dzieci ze się topili :)

Podkładki dla starszakow tez fajne z dodatkowym pasem z tyłu siedziska nikomu teraz pas w aucie nie uwiera
 
Katerineczka ja też uważam, że tylko oryginalna ciastolina jest najlepsza, szczególnie, że cenowo jest niewiele droższa. Jest super miękka (oczywiście póki nie wyschnie), a te podobne to twardsze i szybciej wysychają
 
Linka cieszę sie bardzo ze Ci przypasowały ;) co prawda Z tymi pierwszymi nie miałam dosw ale fajnie ze tez sa ok ;)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka świetne są widać na pierwszy zut oka ze solidne zakupiłam z baza na feedo łącznie za niecałe 450 zł :) wczoraj sprawdzałam i juz prawie 900 zł kosztuje .. Udało mi się wbić w promocję z podstawami to samo kupiłam 2 w cenie jednej ;)
 
Katerineczka dziękuję wlasnie wczoraj przeszukalam internet i najgrubsze to wlasnie takie jak dodalas 6 cm to nie za malo?

Dziewczyny nie moge sie powstrzymac musze Wam powiedziec co moja mama wymyslila. Uwaza ze wymyslam sobie do wyprawki duzo zbednych wydatków juz pomijajac fakt ze nie pomaga nam nic kupić wiec nie powinna sie wtracac no ale taki np materac po co ja wydumuje przeciez mozna podlozyc kolderke na pol zlozona. Na moj argument ze to 50 zl raptem i ze dziecko musi na twardym spac uznala ze moze byc cienka kolderka albo kocyk i bedzie twardo. Do tej pory jestem w szoku hehehhe

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w czym lub pod czym bedziecie klasc malenstwa do spania? Ja caly czas obstawialam spiworek, ale ktos mi tlumaczyl , ze to chyba nie do konca dobry pomysl no i zglupialam?! :(
 
reklama
Keejti, haha, Basieńka ma rację ;) My na wakacje wzięliśmy łóżeczko turystyczne i ten śmieszny materacyk cienki składany, ale to jakaś porażka i na nim kładliśmy właśnie jeszcze kołderkę, to Małgosia kiepsko spała i wcale się nie dziwię, bo miękko było, zapadała się w tym. Bez w miarę normalnego materaca jak dla mnie nie ma możliwości spania w tym na dłużej, my tylko przez tydzień używaliśmy. A teraz też coś dokupię do niego grubszego i będzie stało w "salonie", a łóżeczka w pokoju dziecięcym.

Martini, mi się wydaje, że śpiworek, otulacz (może być po prostu z rożka czy kocyka) najlepsze właśnie dla takiego malucha. Nic innego nie planuję. Małgosia od początku ciasno owijana i bardzo dobrze wtedy spała.
 
Do góry