reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Kejti jaki model karuzeli miałaś? Skoro tak polecasz. Bo ja upatrzyłam sobie
ale nigdzie w sklepie na żywo nie mogę jej dorwać by pomacać, a boje się w ciemno zamówić. :)
 
Ja tez wlasnie poluje na szumisia na Allegro :) choc mam żyrafkę z cloud b wiec jak nic nie uda mi sie okazyjnie upolować to odpuszczę.

Co do laktatora to w razie czego możliwe ze jest taki szpitalny na oddziale, przynajmniej u mnie w szpitalu byl, ale zawsze było kilka chętnych. Ja dobrze ze miałam swój bo mnie akurat sie przydał i pomógł mi rozbujać laktację.

Kejti a na czym polega zabawa z tym piaskiem kinetyczn? Kiedyś zaczelam o tym czytać na forum ale nie dokończyłam i całkiem o tym zapomniałam.

A karuzele miałam rainforest z fisher price i bardzo sie u mnie przydała, mały uwielbiał na te zwierzątka patrzeć, a jak był większy to nawet sam sobie włączał.

Mamy dwulatków pytanie z innej beczki, powiedzcie mi jaka dlugosc stopy w cm maja wasze dzieci?

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Linka dziękuję za odpowiedź :-) ja myślałam o tych pastelowych sa na allegro za 129zl :-) A sama główkę można kupić za 79zl :-)
 
Mam medele mini electric, ale nie mam porównania wiec nie wiem jak wypada ona na tle innych laktatorów.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
To ja tak szybko

Laktator według mnie niestety zakup konieczny, ale zaczęłabym od ręcznego, ja miałam medele i jechałam na niej do końca. Teraz albo znowu medela (głupia wyrzucilam) albo lovi prolaktis elektryczny

Oprócz szumisiów polecam jeszcze misie z bijącym sercem firmy sterntaler są różne zwierzątka itp. Mój się z nim do dziś nie rozstaje chociaż mechanizm wyjęłam juz dawno.

Karuzela czeka n a młodego fisher price RainForest po niko, jedna z nielicznych rzeczy które zostawiłam sobie

A ciekawe czym teraz szczepią w szpitalach chyba nie euvaxem? ! Obowiązkowo engerix

Pizamki polecam przejrzeć w bon prix sama mam i jeszcze sobie dokupie jakość super tez polecam rozpinane na te napki, te takie z dziurkami na piersi są do bani nie raz nie dwa pierś mi żyła swoim życiem w nich

Ja pieluszki tetrowe kupiłam na stronie moterhood polecam szczególnie ze jest Meg propozycja na wybrane kolory z 60 zł za 5 szt na 20. Jakość super. Polecam do prania bielizny Dzidzi płyny do zmiękczania z tej samej linii co płyn do prania. Np lovelli albo jelpa. Acha no i jeszcze płyn według mnie lepszy niż proszek bo zawsze się lepiej wyplucze

Piasek kinetyczny mamy ten oryginalny sand coś tam drogie to cholerstwo ale warte swojej ceny bo zabawa przednia, ale uwaga muszą być te foremki bo inacxej zabawa szybko się nudzi. My mamy przeróżne bo np te z playdoh tez się super nadają.
Ten piasek polega na tym ze nie rozsypuje się jak zwykły piasek tylko ona z niego formować kształty a jednocześnie ma konsentencje piasku. Wzajemnie się przyciągają te ziarenka do siebie. Jest super w dotyku, polecam wszystkich dzieciom a tym które potrzebują zabaw sensorycznych jeszcze bardziej

Emalka karuzela wygląda ślicznie myślę że się nie zawiedziesz, zobaczcie jeszcze dla porównania Tiny love mają śliczne dxiewcxynskie wzory, nie używa się od pierwszych dni ponieważ dziecko często się boi nie rozumie jakby tego sensu ze coś tam wisi. Ale tak w 2 miesiącu można wieszać spokojnie.
 
A jak ten piasek sprawuje sie w domu i jak, gdzie sie z niego korzysta? Bo zabawki i klocki mojego syna sa wszędzie i zastanawiam sie czy nie bede miała piasku wszędzie.

Edit: juz obejrzałam jak yo wyglada na yt. Moj chyba jeszcze za mały na to. Ale fajne, fajne.

Wlasnie dziewczyny powiedzcie jak chce szczepić w szpitalu energixem to powinnam to zgłosić? Kiedy? Czy mam przywieść szczepionkę?
Wtedy poród zaskoczył mnie i zupełnie o tym nie pomyslałam, a właściwie byłam niedoinformowana i moje dziecko było szczepione euvaxem. Dopiero potem doczytałam. Teraz chciałabym energixem, tylko jak to sie załatwia?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Ja tez Szymusia odpuszczam bo mam dwa miski z tego cloudb i karuzele z biciem serduszka z fp Link do: KARUZELA Z BICIEM SERCA MUZYKA PROJEKTOR + PILOT do dzis dnia używamy jako projektora cudowna sprawa a prosiłam o
Takie rzeczy jak mata, karuzela, bujaczek na chrzest dla pierwszego :) jesli bym nie dostała to bym kupowała :)
Jesli chodzi o laktator ja dużo używam ale ja z tych matek ktore lubią odreagować u kosmetyczki wiec wstawałam wczesniej by odciągnąć pokarm i elektryczny laktator lovi Link do: LOVI LAKTATOR ELEKTRYCZNY PROLACTIS DWUFAZOWY 5/501 Maluszek24.pl sprawdzał sie idealnie - jesli zakładasz ze będziesz karmić i odciągać np to polecam , mnie ręczny w ogole sie nie sprawdził pamietam
Ze w szpitalu jak
Dostałam nawał prosiłam meza by go przyniósł ale
Sopiero w domu elekt sobie poradziłam.

Nika w cm nie wiem ale
Rozmiar miedzy 23-24 .
Tez sie zastanawiam co na 2 urodziny prosić :) a bede robic prawdopodobnie z chrzęstem drugiego młodego :)

Z tego co tak myśle to hulajnogi nie mamy żadnej i chyba jakis projektor jak karuzele oddamy małemu o :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Nika moja jak miała skończone 2 lata to miała stope 14cm. Teraz ma prawie 2,5 i ma prawie 15cm i wykańcza buty z wiosny. Myślałam, że będą na jesień, ale chyba nic z tego.

Emalkadream super ta karuzelka. Ja kupiłam na olx FB z misiami i projektorem. Fajna była, ale ledwo co zipała już. Teraz na pewno nie będzie działać. Musze poszukać czegoś w dobrej cenie, albo używanej.

O szumisiu też myślę. Myślicie że warto brać wersje cry sensor?

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Do góry