reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Emalka z fisher price misie. No wlasnie bez pomacania trzeba uwazac na melodie. Dostalismy taka pozytywke dla Julka ale po prostu taki dzwiek wydawala ze poszla do kosza mi przeszkadzalo a co dopiero dziecku teraz wszystko grajace sprawdzam ;) moze na yt sa filmiki?

Nika wlasie nigdy nie mieliśmy alr widze ze katerineczka super wyjasnila, a porownywalas moze z tym z pepco? I jaka ilosc go potrzebna do zabawy?

Moj Julek nosi rozm 23 ale jaka to dlugosc nie mam pojęcia

Katerineczka chyba euvax bo co innego

Nika znam to i pewnie kazda z nas , ze klocki sa wszędzie a juz napewno w drodze do lazienki w srodku nocy. Mamy koszyki ale juz sie nie miesci a poza tym co z tego jak wszystko jest wysypane na podloge. Jak sa goscie to w miare zbieram jak nie to leza.

Jak Julcia szczepilam zaznaczylam przed porodem mielismy zamowiona szczepionke w aptece przyszpitalnej i przed samym szczepieniem maz poszedl po nia.

A Emka zerknij sobie na cloud b te zolwie macalam i fajne . mial dostac od siostry ale chyba będzie na urodziny

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie wiem jak przegapiłem część postów.

Jako prezent dla dwulatka to lepiej jakiś prosty zestaw z ciastoliną play doh. Ja z piaskiem narazie nie ryzykuje.
Do tego są fajne puzzle 2+ z trefla. My mamy 2 komplety. Jeden z postaciami z peppy a drugi ze zwierzętami.
Niedawno kupiłam też z Trefla ramkowe 3+. Też zajęcie na jakiś czas.

Hmm...
Oczywiście Lego Duplo.

Z takich jeszcze kreatywnych to nie wiem... u nas hitem są jeszcze akwarele. Jak nie mam siły pilnować to niebrudzące kredki i wydrukowane kolorowanki.

Jeszcze z takich lubianych zabawek to tamburyn, flet i cymbałki.

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
A tak w temacie klocków i balaganu. Tylko to male lego
1471420181114.jpg
1471420187865.jpg


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471420181114.jpg
    1471420181114.jpg
    64,5 KB · Wyświetleń: 228
  • 1471420187865.jpg
    1471420187865.jpg
    58 KB · Wyświetleń: 236
Oooooo chyba z lego bym nie dała rady nerwowo, moze jak mały bedzie starszy i bedzie umiał sam sprzątać.
My mamy klocki wafle, mały je lubi, łatwo sie sprząta a i ojciec z przejęciem z nich buduje. Pierwsza paczuszkę dostał od chrzestnej, pozniej my mu dokupiliśmy, teraz babcia. Klocki ktore sie nie nudzą.

1471424563-quzro0.jpeg


Dzieki dziewczyny, ja chyba zbankrutuje na butach. W czerwcu dziecku kupiłam takie dosyć luźne trampki i wczoraj z przerażeniem odkryłam ze juz sa za małe. Syn ma niecałe dwa lata, do tego jest wcześniakiem, a rozmiar buta ma 27-28.

Joasia nie wiem na jakiej zasadzie ten cry sensor działa.... Jesli na takiej samej zasadzie jak moj projektor to uważam zd zbędny wydatek. Ten moj projektor wlacza sie na płacz dziecka, ale tez ma kaszlnięcie, na zamknięcie drzwi, szczęknięcie psa itp. Pamietam, ze mnie to wkurzało bo mały spał, ja chciałam po cichutku do niego zajrzeć a tu bach melodia mi sie włączała.
Przez ten czujnik projektor poszedł w odstawke.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Joasia ja też zastanawiałam się nad tym sensorem i uznałam że u nas to zbędne że względu tylko na jeden pokój. A poza tym mam zwierzaki w domu które jak tylko się ruszę to wydają dźwięki więc stawiam że by się wlaczalo zdecydowanie za często.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dzisiaj przyszedł mi kocyk bambusowy, poprzednio nie mialam i rzeczywiście bardzo fajny w dotyku ten materiał. Spodobał mi sie ten wzór, bo taki kolorowy a teraz zastanawiam sie czy ten wzór pasuje dla chłopaka...
I kilka dni temu przyszło minky.

1471426052-b1whla.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Kejti mam zajączka i żyrafke i juz bie bede więcej sie bawic w nic innego , te żółwie to te z lampka tez? Bo sa tez takie tajne . A co do dźwięków to warto popatrzeć posłuchać na żywo bo sa np takie kostki z chicco z kołysankami ze to tak napierdziela głośno ze szkoda gadać a nie da sie tego ściszyć , ja nawet jak na prezent kupuje zawsze prosze o puszczenie najpierw zeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto wlasnie bo Bp za głośno .

Co so tych podrob piasku ja nie miałam ale koleżanki mówiły ze jest roznica ogromna .

O wlasnie dobrze ze mówicie o tych szczepieniach to sie zorientuje bo nawet nie wiem a książeczce powinien mieć wpisane nie czym był szczepiony.

Puzzle trwfla i czuczu to rewelacja

Nika wow to faktycznie nogę ma kolosalna :) na butach jak ktos nie uznaje używek to faktycznie mozna zbankrutować ...

Super to na klocki :) ale h mnie juz nje ma miejsca na dodatkowe meble:) a klocki i inne zabawki sprzątamy zawsze przed kąpielą .





2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka dlatego ja robie w szafie ktora miala byc na wozrk taki garaz na wszystkie zabawki bo nie pomieszcze, moze tatus zrobi taki stolik na zwykle klocki julkowi bo stolik plastikowy stoi na balkonie a klocki sie walaja.

A to może szkoda na ten piasek z pepco wydawac. A o zolwiach mowie tych co wyswietlaja gwiazdy albo fale morskie.

Nika swietne zakupy pewnie ze pasuje tym bardziej ze reszta stonowana. Ja tez nigdy tego bambusa nie mialam . a synek noge ma faktycznie dużą jak na ten wiek. My lubimy lasockiego i zazwyczaj kupujemy na wyprzedazy skore za ok 40 zl , teraz tez sa .


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja to się totalnie nie znam na tych szczepionkach i będę potrzebować na pewno jakieś porady ale muszę najpierw coś poczytać żeby wiedzieć jakie pytania zadawać :)

Nika kocyk jak najbardziej pasuje do chłopca :) bardzo fajne zakupy :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry