reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja to woombie chce zamówić na początek :) a potem kocyk kołderka pozno


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Kejtii-ach te pomysly naszych rodzicow :-D

Martini jak zamierzam w rozku i na rozku klasc. Spiworek mam od kuzynki ale tez sie boje :-(

Poza tym to przyszlo moje zamowienie z gemini:-) uff czuje sie troche spokojniejsza :-)
 
Princeska długo czekalas?bo ja zamówiłam przedwczoraj i status zamówienia ciągle bez zmian.

Jestem w trakcie 27 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Princeseczka kurierem do domu? Właśnie się zastanawiam jak to przychodzi i miałam wchodzić na stronę patrzeć :)

Kejti rodzice sobie nie zdają sprawy,ze kiedyś było inaczej, teraz matki są bardziej świadome wszelkich zagrożeń.
Co do grubości materaca większość jest 6, widziałam gdzieś 9ale o takie składane chyba ciężko.
Ja chcę piankę do drewnianego łóżeczka i chyba dlatego jeszcze nie zamowilam bo obawiam się tego 6w praktyce

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Emalka u mnie status tez ciagle bez zmian byl. Szczerze mowiac dobrze ze maz zabral mi samochod do pracy bo mialam jechac na zakupy i znajac szczescie moje kurier przyjechalby w trakcie robienia przeze mnie zakupow :p a zamawialam we wtorek, kolo 12.30 zlozylam zamowienie i dzisiaj o 11 dotarlo.

Milagros-tak do domu kurier z upc przyjezdza:-)
 
Dziękuję Princeseczka:) to zloze sobie zamówienie na początku września :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Heheh basienka swietny pomysl
Dla Julka mam 8cm ale z kokosem a nie sama pianka a te skladane wlasnie pianka.ale będzie jeszcze ten od lozeczka turystycznego.

Milia u mnie tez plan w salonie turystyczne a w dzieciecym drewniane

Princeseczka co tam ciekawego zamowilas?:)

U mnie tez jakos spiworek się nie sprawdzil i w kocyk zawijalam

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milagros- przesylke z geminni mozesz tez odebrac w aptece gemini jesli takowa masz w swojej okolicy i wtedy nic nie placisz :-)
Ale u mnie niestety nie ma i musialam skorzystac z opcji kuriera. 12.99zl chyba za niego dodatkowo zaplacilam :-)
 
O ja też zamawialam we wtorek. Tylko ok 19. Ale dużo więcej,bo już z darmową przesyłką. Może do jutra dojdzie. [emoji5]

Jestem w trakcie 27 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
reklama
Nie ma u mnie tej apteki dlatego zostaje mi tylko kurier :) dziękuję za odpowiedź:)

Emalka myślę że u mnie aż tyle nie będzie chociaż jak kupię jeszcze dla dzidzi i termometr i dla siebie to trochę wyjdzie :)
A powiedzcie mi, zamawiać od razu czopki, paracetamol ? Bo nie wiem,jedni że po co, a drudzy że tak. I już zwatpilam nie mam nigdzie blisko apteki w razie w.


Edit, a co z mlekiem? Chciałabym karmić piersią ale wiadomo roznie moze być, niby w moim mieście mają mleko, ale zastanawiam się czy kupować? A jeśli tak to jakie polecacie?
Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry