reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Jakiej firmy macie koszule do Karmienia? przyznam, że przeszłam sklepy stacjonarne i są one tak okropne! ze szok. macie jakieś fajne online? ale nie w zwierzaki czy inne bajkowe motywy>? :( co to aspiratora, ja mam Katarek, wcześniej się bałam, ale spróbowałam na sobie ;p a jak zobaczyłam róznice ile więcej ściąga to nie zamieniłabym. Staś też miał opuchniętą błonkę na początku ale okazało się że go żle używałam :( zamiast trzymać katarka przy nosku wkładalam końcówke niepotrzebnie do noska :( @milia80 może u was tez tak jest ?
 
reklama
Gosia, nie, nie wkładaliśmy nic do środka, ale Małgosia ma zwężone przewody nosowe, może ma to jakiś związek...

Ja z Italian Fashion, ale zapinane na zatrzaski.
 
Kejti najbardziej pampersy opłaca sie kupowac na feedo, w Smyku, albo Empiku online jak sa promocje. Czasami mozna trafić naprawdę fajne ceny. W dobrych cenach kupowałam tez w selgrosie i kauflandzie, ale to tez trzeba utrafić.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Kejti ja kupiłam te dady 1, jedna znajoma używała 5tych nowych i mówi że są do bani, ale u niej to wszystko co nie markowe to do niczego. A znów druga koleżanka od samego początku używa dady obecnie te nowe 3 i jest zadowolona. A mam jeszcze jedną koleżankę co używa na zmianę tych z lidla i tych dada i mówi że kupuję te które są w promocji bo obie są ok, jedyna różnica to z lidla trochę cieńsze ale właśnie mówiła że te fioletowe też są już takie cieńsze.

Dziękuję dziewczyny za linki do koszul bo też muszę coś zamowic.

Joasia u nas nie rozłożone bo jeszcze nie pomalowane hehehe :)


Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Koszule tez fajne na tym alles mama ale drogie :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Ja teraz poluje na szumisia :) już bym chciała zamowic ale mąż każe mi się hamować [emoji20]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dzieki to narazie wstrzymam sie z pampersami:)
Milagros czyli pozostaje nic innego jak wyprobowac. Dla Julka mam zapas majtow z pampersa ale moze kupie na noce tym bardziej, ze pan mąż ma w biedrze taniej.
Emka kiedys cala bielizne kupowałam z alles i ava i nigdy na jakosc nie narzekalam. Niestety kiedys przy przeprowadzce moj zgubił cala torbe z bielizna i musialam zrobic szybkie zakupy na bazarku bo zostalam z jednymi majtkami na sobie ;d ale do rzeczy sprawdz sobie na sklepie kontri akurat jest w moim miescie ale maja tez internetowo a czesto sa fajne promocje czy ostatnie rozmiary i mozna cos upolowac. Staniki do karmienia tez fajne maja te zwykle.

A u mnie szumisia nie ma i byc moze nie bedzie , no chyba ze dostanie w prezencie. A kupujecie karuzele czy dopiero pozniej?

Wlasnie odnosnie prezentow dostalam zapytania co dla Julka na dwa latka a nie chce aby ktos mu dawal pieniadze . i pytanie do mam starszakow czy polecacie jakies konkretne tablice do rysowania i czy mial ktos kontakt z piaskiem kinetycznym i sie wypowie:)


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry