reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja za rowne 2 miesiace mam byc juz na porodowce wedlug ostatniego usg. Powoli to do mnie dociera:-)
Co do szpitalnych gadzetow to bratowa dostala pieluszki pampers i chusteczki tak samo, Sudocrem, z La Roche Posay jakis zel i emolient do kompania-takie malutkie probeczki, smoczek z Nuk, mase ksiazeczek m.in. o karmieniu piersia, cholesterolu, nawet instrukcja zakladania pierwszej pieluszki jest :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emalka to prawda ze takie forum to skarb ja w poprzedniej ciazy jakopierworodka dużo czerpałam i teraz zreszta tez sporo :)

Co do tetr zastanawiam sie czy nie zamówić tych bambusowych na all widziałam sa w dostępnych bardzo cenach a sa zdecydowanie milsze w dotyku:)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Em ka właśnie dziś też widziałam bambusowe i muslinowe ale nie wiedziałam jaka jest różnica tak naprawdę między nimi. Muszę chyba w sklepie je pomacac :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Oj tak takie forum to skarbnica wiedzy :)
Joasia ja mam ,stoi przy przeciwnej scianie i Julek w nim spi ;) a tak powaznie to jak wstawie lozko dla niego wezme sie za malowanie lozeczka i pewnie od razu w polowie wrzesnia wstawie. U nas beda dwa lozeczka dla malutkiej to drewniane w pokoju dzieciecym a turystyczne w sypialnio salonie , je wlasnie wczoraj wyszorowalam i umylam myjka cisnieniowa i jest jak nowka;)

A powiedzcie czy na feedo oplaca sie jakos bardziej kupic pampersy? Ja mialam plan kupic 1 może z dady i pozniej dokupic bo dla Julka duzo dostalismy i w efekcie sporo 2 zostalo. Teraz dada ma jakie nowe, reklamuja sie ze z wkladem z granulek czy ktoras uzywala ich już dla starszaka?

A jeszcze pytanie o materace moze ktos widział materac do lozeczka ale skladany na 3 czesci takie jak sa dla doroslych przenośne na wyjazdy? My dosc czesto wyjezdzamy z noclegiem i zawsze byl problem a teraz i tak musze do turystycznego kupic to moze taki by sie znalazl

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na feedo sie opłacała pampki przy wiekszych zakupach jak jest darmowa przesyłka.

Ja bym sobie chciała dostawke już złożyć, bo w sumie by stała w takim miejscu, że by nikomu nie przeszkadzała. Na zakupy nie chodze to przynajmniej tak bym sobie "wicie gniazda" uskuteczniła.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
reklama
To skladaj:) bedziesz miała na co popatrzec ;) ja czekam na posciel to jakos bardziej maluszkowo sie zrobi jak przygotuje
1471328543698.jpg
1471328552673.jpg


Beda takie wzory. Ja jestem do tylu tak raz na jakis czas cos dokupie. Ostatnio lezaczek za 30 zl kupilam uznalam ze przy 2 lozeczkach rzadko bede uzywac to taki wystarczy.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471328543698.jpg
    1471328543698.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 291
  • 1471328552673.jpg
    1471328552673.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 296
Do góry