reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Em ka jak tylko coś znajdę to dam znać :) po weekendzie się wezmę za to :-)

Princeseczka super sprawa te śpiworki A cena jeszcze lepsza :)
 
reklama
Linka ale z ciebie dobry tropiciel sorki ze tak późno odpisuje. Myszka miki, skarpetki body i love mum i dad i sweterek z misiem z h&m online, polecam wam założyć kartę club wtedy jest dodatkowe 10 % i darmowa wysyłka. W sumie razem upolować można 20 % obniżki. Te body turkusowe i te jasne z C&A . Rożek z mamo tato. Z C&A mam jeszcze świetny sweterek z myszką miki ale zdjęcia zrobię jak wrócę do domu po weekendzie. Wozek tez juz jest ale trzymam go u Mamy. Wszystko super z wyjątkiem jednego, nie mogę znaleźć pasów do gondoli. Wszytko jest opisane ale pasów brak, musze tam zadzwonić.
 
Katerineczka ja czekam najbardziej na zdjęcia wózka :)
A te pasy do gondoli oto do auta czy jak? Wybacz moje głupie pytanie ;)
 
Poprosilam siostrę żeby mi zrobiła to wstawię od razu :) w tej gondoli w wózku jest możliwość podniesienia pleckow żeby Dzieciaczki juz mogły sobie trochę popatrzeć jak podrosną i wtedy właśnie w te pasy się je zapina. Tyle że mam jakby wejścia do tych pasów a samych pasów brak :( mam nadzieje ze mi je doślą albo coś bo mi bardxo na nich zależy. Pamiętam jak Niko juz nie chciał tak leżec całkiem na płasko a nie było wtedy takiego patentu w moim ówczesnym wózku. Ja myślę że następne całe lato przejeździ my w tej gondolce. Bo też nie ma co dzieciaczków za szybko przenosić do spacerowek, szkoda pleckow.
 
Dzisiaj kupilam przewijak :-) caly czas mam wrazenie ze z wyprawka jestem daleko za murzynami. Musze podliczyc czy z tej wyplaty uda mi sie zrealizowac zamowienie z geminii czy bede musiala czekac do nastepnej.

Katerineczka-taka opcja z gondolka i pasami to super sprawa
 
reklama
Princeseczka:) jak ty jesteś za murzynami to nie wiem za kim ja jestem :).. mam tylko trochę ubranek, łóżeczko i fotelik ..

jestem w 27 tyg ciąży
 
Do góry