reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Priinceseczka te spiworki do gondoli? Ps. Mam taką samą pościel ;)
Ja w ogóle mam zam. na razie wozek i mebelki i kupionych kilka rzeczy. Ale wszystko mam poukladane w głowie zatem siadam klikam i za dwa dni paczuszka
I będą.

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha Iza :-Dja mam tylko ciuszki, wozek, przewijak, spiworek, bujaczek, karuzelke, podgrzewacz do butelek, jakies chusteczki na start, butelke, smoczek, i pampersy od tesciowej :-)

Firana ten spiworek moze byc i do gondolki i do fotelika :-)
Ten jasniejszy zostawilam dla nas (maz powiedzial ze jest uniwersalny kolorystycznie. Ach te jego marzenia o coreczce :-D) a ten ciemniejszy poszedl do bratanka :-)
 
Dziewczyny czy poduszkę klin taka do łóżeczka warto kupic od razu czy dopiero jak rzeczywiście zaczną się problemy z ulewaniem?

Jestem w trakcie 27 tygodnia
 
Ja miałam od razu


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
No nieźle macie tam już nagromadzone:) ja w sumie miałam się zabrać w sierpniu za kartony po Basi, Wiktorach myśle ze jest w miarę wszystko jeśli chodzi o ciuszki, pozostanie dokupienie jakiejś cieplejszej czapki w rozmiarze mini i może kombinezonu bo Basia była lipcowa [emoji4] z większych zakupów tylko wózek ale to jakoś jeszcze się nie zdecydowałam. Wanienka ze stojakiem jest, pościele sa, łóżeczko jest aczkolwiek muszę wydobyć je od znajomych, leżaczek jest, fotelik jest;) Z bieżących to jakieś chusteczki, pieluchy, Oilatum ale to mi się wydaje ze jeszcze sporo czasu, ja w szpitalu z Basia jechałam na szpitalnych gadżetach, wszystko dawali, chusteczki, pieluszki wiec myśle ze teraz będzie podobnie:) Jakoś tak pomału jak sobie pomyśle ile miałam dla Basi i ile nie użyłam i potem wyrzucałam to teraz podchodzę do tego z dystansem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Joasia w sumie nie dziwię się że mąż się dziwi :) bo jest jeszcze trochę czasu :)
Mi się każdy dziwi że mam już tylko pochomikowane, ale w sumie nie stać mnie na to żeby kupić wszystko we wrześniu i październiku, więc staram się to rozłożyć na raty i cieszę się ze tak zrobiłam, bo koleżanka która też nic nie miała teraz się żali ze nie starczy jej kasy żeby wszystko kupić a rodzi za dwa miesiące niecałe.

A torbę dla siebie owszem chce już spakować ale to po badaniu 3trymestru :) wtedy też zacznę pranie powoli dla maluszka :) bo nie wiem kto mi to później wyprasuje [emoji23]

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja po weekendzie chce już złożyć zamówienie w gemini muszę to jeszcze przejrzeć raz co tam nawrzucalam. I tak np dzięki Wam kilka rzeczy wymienilam np miałam aspirator z Canpol a wrzuciłam jednak katarek [emoji5] dobrze że jesteście i dzielicie się doświadczeniem. [emoji5] muszę dorzucić tam jeszcze z 10szt tetry. Pampersy kupię w feedo w przyszłym miesiącu. Jakieś koszule do szpitala muszę kupić ale nie wiem jaki mam wziąć rozmiaar. [emoji5]

Jestem w trakcie 27 tygodnia
 
Do góry