reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

To ja mam laski pytanie. Jakie pampersy kupuje się na początek bo zglupialam. Czy 1 kupić premium care bo lepsze na początek ze względu na dosc plynna kupke? A potem active baby? Jakie są wasze doświadczenia?

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Firana ja mam jedną paczkę Pampers premium care 1, i dade 1, te little one. Najpierw chce spróbować dade jak będzie ok to super.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Nigdy nie miałam premiun care :) zwykle newborn z pamprers :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
My jechaliśmy na premium care. Chwilowo przeszliśmy na zielone, ale potem w wakacje znowu premium care i już do końca tak.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
ile pieluch trzeba liczyć na początek? Ile zabrać do szpitala?

PS w Auchan jest promocja na Premium Care 38,85zł za różne rozmiary.
 
Na początku to jedno malutkie opakowanie rozmiar 1. One są chyba tylko w małych opakowaniach. No nigdy nie wiadomo jak długo zostaniesz w szpitalu. Ja miałam ze sobą całe opakowanie.
Potem już raczej przechodzi się na 2.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
No tak. Od wielkości bobasa też zależy. U nas jedynki były na styk, więc dlatego tak wyszło. Teraz może bedzie potrzeba więcej, ale to sie kupi.

Jestem w 28 tygodniu ciąży
 
reklama
Katerineczka sliczniusie te ubranka. Tez mi ten komplecik z miki wpadł w oko jak i lince.
Firana skarpeteczki sa z hm, mamy takie same :) body tez widziałam takie w hm.

Jak lezalam w szpitalu z moim małym to polozna kazała zmieniać pieluchę przed kazdym karmieniem co trzy godziny, wiec szło mi około 8-10 pieluch na dobę. Tych początkowych używaliśmy premium. Teraz narazie kupiłam rozm. 1 jedno opakowanie i rozm. 2 trzy opakowania.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
Do góry