reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Emalka z tt miałam te antykolkowe, choc i tak jako pierwsza chwycił mi medale bo przypominają kształtem sutki :) takze do tt wróciliśmy potem po kolkach :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Skurcze przepowiadajace B-H mogą być od kilku do kilkunastu razy dziennie. Nie są bolesne, takie twardnienie brzucha, nasza macica sobie ćwiczy. A jak boli to nospa.

A ja mam pytanko o staniki do karmienia do dziewczyn-juz mamusiek. Czy dużo nam piersi jeszcze urosna w momencie karmienia? Jaki zapas uwzględnienic przy kupowaniu

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze nje kupuje kupie jak bede karmić bo jeszxzE beda większe - polecam alles mama albo hm, i bez szwów na sutkach taka podpowiedz :) a rozmiar z wymierzyć sie dokładnie i z rozmiarowi


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Firana biust rozwali tak, że go nie poznasz. Ja Wam powiem, że staniki do karmienia mnie strasznie denerwowały i swędziały. Najlepiej mi się sprawdziły takie jakby sportowe bezszwowe, elastyczne.

Jestem w 27 tygodniu ciąży
 
Ja tez sie wzielam za wyprawke z apteki. Dziewczyny a tertra o gramaturze 140 jest fajna gruba tetra? Bo na geminni wlasnie takowa jest 10szt za 30 zl. W pepco sa tetry po 1.99zl ale takie slabe jak na moje oko.

Butelke wraz ze smoczkiem sprubuje nabyc w rossmanie. Akurat dzisiaj w reklamach na facebooku pojawila mi sie oferta lovi w rosmannie. Butelka ma smoczek sylikonowy, niby niezaburzajacy odruchu ssania antykolkowy.

Aa i dziewczyny sol fizjologiczna i wode morska to w ampulkach kupic? Bo widzialam ze sa tez takie w areozolu i juz glupieje bo taki maluch wydaje mi sie za maly na areozol. Poradzcie prosze jak to wyglada od strony praktycznej.

Na kolki wybralam esputicon.

Do kapieli emolium, czy oprocz tego szukac jeszcze szamponu? Ciezko.mi bylo znalezc szampon od pierwszego dnia zycia. Te z emolium chyba byly od 1 miesiaca.

Czy maluszka mylyscie sama reka czy jakimis gazikami np.czy moze gabka? Bo tutaj tez jestem glupia i nie wiem czy zamowic gaziki/kompresy czy gabke

Na pupe wybralam sudocrem.

Oliwke kupie chyba te z rosmanna baby dream i chusteczki chyba tez. Musze jeszcze znalezc na fejsie "czytamy etykiety" i zobaczyc ktore sklady wyszly najlepiej
 
reklama
Moim zdaniem sól w ampulkach jest dobra dla dzidziusia :) ja przecierać gazikiem przed kapaniem wszystkie zakamarki pachwiny , szyję , pod paszkami bo tam się potrafi ostro nazbierac dziadostwa ... jeśli chodzi o chusteczki nawilżanie ja na początek polecam clinica nie podrażnia skóry dzidziusia , ja miałam z tym problem zawsze i odkryłam je przez przypadek , te z rossmana kupowałam później z tym ze zrobiły się dziadostwo i lepsze dady z biedronki a nawet te tiffi tylko dużo później :)
 
Do góry