reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Jestescie niezastapione dziewczyny :-) dziekuje :-)

Joasia- na czytamy etykiety polecane byly wlasnie baby dream zolte, tami tez niezle wyszly i jedne z lepszych to hipp. Bylam w rossmannie i jupilam co tami (4.99zl) i Kindii. Z baby dream sie powstrzymalam bo laski pisaly ze dobrze natluszczaja ale slabo czyszcza. Josztuja 8.99zl ale jak tylko bedzie jakas promocja to na pewno wyprobuje.
Czyli na poczatku pupke myje sie sama woda przegotowana tak? A dopiero po jakims czasie wprowadza chusteczki. Dobrze zrozumialam?:-)
I fajnie ze napisylascie o tym sudocremie
 
reklama
Princeseczka ja tych chusteczek clinika od początku używałam i zero podrażnień , wynalazłam je przy 2 synu i tak u mnie zostały ;) po czasie zmieniała na coś tańszego ...
 
Joasia dziękuję bardzo za szczegółowy opis, chodzi mi głównie o tylek, pachwiny tak zapobiegawczo :-) czyli stosowanie zewnętrzne :-)
 
Dziewczyny jesli ktoras zamierza zamowic pureLan to na doz.pl jest tanszy niz na gemini (w doz.pl 37.49 kosztuje)

Dziewczyny a witaminy K+D to kupowalyscie w formie tych kapsulek Twist-Off? Czy moze jakiejs innej? Jakiej firmy wybralyscie?
 
Ostatnia edycja:
Ale napisalyscie:) ja przecieralam buzie wacikami cos takiego jak do demakijazu tylko prostokatne a oczy gazikiem zmoczonym sola fizjologiczna a do uszu parafina. Odparzenie mielismy raz to tormentiol tak o bepanthen lub linomag ale szybko przestalam uzywac i niczym nie smarowalam a przy zaczerwienieniu sprawdzala się maka ziemniaczana w pojemniczku po pudrze.
Chusteczki na poczatek jakies sensitive duzo z pampersa kupowalismy na promo a teraz juz od dawna linteo z cerfa sa tak akurat w sam raz nawilzone i kosztuja 2.69 w promocji a czesto sa:)
Tez studiowalam ta sroka.o ale zobaczycie co wam najbardziej podejdzie:)
Princeseczka tych witamin w kapsulkach nie polecam bi duzo z tym zabawy i kapsulka sie moze do buzi wymknac chuba ze na lyzeczke.polecam w kropelkach pediatra moze dac recepte na tanie bardzo.

A ja bylam w smyku i kupilam Julkowi body takie na podkoszulki na jesien i zime bez rękawów 3 szt za 20zl i okazalo sie że sa 4 bo to otwarte op bylo jakby ktos dorzucil niechcacy byscie zwrocily? Bo daleko mam i nie chce mi sie specjlnie.

Emka dziekuje bardzo za link faktycznie piękne. Ale kupilam juz sundvik z ikei takie rosnace z dzieckiem to teraz bedzie na najmniejszą dlugosc bo pokoik maly a lozeczko dla malej musi byc no i jest z tej samej serii wiec git.

Jutro w koncu jade po materialy na posciel to sie pochwale:)

A tymczasem na poprawe humoru takie oto sukieneczki z mysla o swietach i chrzcinach.moze byc taka zamiast typowo bialej slubnej sukni?:)
1470849987386.jpg

1470850002763.jpg

1470850011609.jpg

1470850017993.jpg


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1470849987386.jpg
    1470849987386.jpg
    45,5 KB · Wyświetleń: 248
  • 1470850002763.jpg
    1470850002763.jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 244
  • 1470850011609.jpg
    1470850011609.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 248
  • 1470850017993.jpg
    1470850017993.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 249
reklama
Do góry