reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Bujaczek tez mamy z bright stars.

Emka nie używałam w domu Tuli wcale. Moze ze trzy razy byłam na spacerze.
Należę chyba do grona tych szczęśliwych mam, których dzieci przy koncu jedzenia zasypiały i spały równo trzy godziny do następnego karmienia, także nawet nie wiem co to płacz dziecka. Żadnego bujania, usypiania. Zjadł, odkładałam go do łożeczka i miałam wolne. Także nosidło było mi w domu zbędne.
A jak był starszy to gdzies do 9 miesiaca wieczorem o 19:00 wkładałam go do łożeczka, gasilam światło i wychodziłam a po 10 minutach juz spał i to do rana, koło północy tylko wciągał na śpiocha jedną butlę. Także złote dziecko. Niestety babcia wszystko popsuła i teraz juz nie mam tak dobrze.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Milagros na początku pościel kompletnie nie jest potrzebna to możesz sobie darować a później zobaczyć jak w praktyce wyjdzie :) chociaż to tylko po 5cm mniej niż moje. I mam taki standardowy wymiar kolderki
 
Milagros tak jak Kejti pisze, na poczatku pościel zbędna. Moje dziecko ma prawie dwa lata i w sumie odkąd skończył rok używamy tylko cieniutkiej poduszki, wczesniej nawet jej nie używaliśmy. Pod kołderką spał moze ze 3 razy, dopiero teraz od jesieni planuje zacząć jej używać. Z tym, ze ja używałam śpiworkow do spania. Miałam pewność ze dziecko ani mi sie nie odkryje w nocy ani nie zadusi kołdrą.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ostatnia edycja:
A ja przeszukalam olx i u nas pełno btight starts tylko nie te hybrydowe a zwykle po ok 50zl.i najpierw pomyślałam o tiny love 3w1 bo do spania by było jak do rodziców pojadę w okolicy świat być może na 2 tyg. Ale z drugiej strony tylko po to chyba szkoda kasy i wezmę chyba uzywke za grosze
 
Dzięki dziewczyny w sumie to bez sensu mam dwa śpiworki i kocyki w razie co jeden taki cienki i pieluchę flanelowa też mam :) więc może rzeczywiście kupie tylko baldachim i prześcieradło ;) a pościel dokupie później albo kupię materiał i będę Szyc :D

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Kejti a jakie sa hybrydowe a jakie zwykle? Nawet nie wiem jaki mam. Ale moim skromnym zdaniem nowego nie ma sensu kupowac. A ten tiny love fajny choc nie miałam to nie wiem jak sie sprawuje. Ja jak nie miałam jeszcze łożeczka turystycznego to jak pojechaliśmy do teściów to mały spał w gondoli postawionej na ziemi obok mojego łóżka.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny tak Was podczytuje , ale zapytam wprost o co narazie kolderka nie potrzebna? Tez zamierzalam kupic spiworek tylko zastanawialam sie ile dziecko w nim spi... ale poduszeczke chyba mozna kupic ?
 
Keejti ten leżaczek Tiny love 3w1 fajnie się sprawuje nasza Zuzia ma .. zalecił rehabilitant ze względu na to ze leżaczek jest sztywny i dobry dla kręgosłupa , miała leżaczek Fishera ale zakazał ... Tiny kołyska tez dobrze się sprawuje :)

Ja też nie zakupuje koldry narazić i tak w kołysze dzidzia będzie a mam kocykow sporo , otulacz i pieluszki bambusowo - muslinowe :)
 
reklama
Oj linka to mi namieszalas ;) używane od 150 te tiny love :d
Martini i tak noworodka na poduszce nie polozysz to bezsens chyba?
Ja do spiworka nie mogłam się przekonać i spał otulony ciasno otulaczem lub kocykiem i do rozka lub kocyka

O zapomniałam zarejestrowalam się na family Service i za jakiś czas dostałam maila ze wygrałam w I turze konkursu jakąś nagrodę i dziś odebrałam paczkę ;) pełnowymiarowe
20160804_150219.jpg
 

Załączniki

  • 20160804_150219.jpg
    20160804_150219.jpg
    271,8 KB · Wyświetleń: 202
Ostatnia edycja:
Do góry