reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja w koncu znalazła materiał z krótego bym chciala ochraniacz i może pościel :) Jak przyjdzi dostawka to zamówie materacyk, a potem będe mierzyć wszystko :-)
 

Załączniki

  • 13883818_1481400268552818_1814476417_n.jpg
    13883818_1481400268552818_1814476417_n.jpg
    146,5 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Joasia cudny materiał gdzie znalazłas takie cudo? Chcę jedna pościel kupił a druga poprosze żeby mama mi uszyla i szukam jakiegoś wzoru moze bardziej uniwersalnego a to co pokazalas jest cudne :)

Mama czwórki uwielbiam kocyki, rożki są super zakupy :) i ta czerwień intensywna :)
My dostalismy ostatnio rożek i spiworek do wózka kolejny, dużo skarpeteczek, opasek na główkę,czapeczek :)

A co do sytuacji że ktoś miał coś dać a milczy też bardzo tego nie lubię i nie umiała bym się upomnieć :( także rozumiem wam dziewczyny bo ciężko coś decydować bo kobiety raczej lubią mieć jasna sytuację bo później kupić wszystko na raz może być ciężko

My jednak nie będziemy kupować łóżeczka. Maz mojej mamy załatwił nam używane, jedynie co to kupić pościel, materac i odmalować więc parę groszy w kieszeni, później kupimy jakieś łóżko dla młodej jak podrośnie :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Dziękuję Joasia poogladam sobie co mają :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Tak w temacie chust i nosideł ponoć dobra książka
Screenshot_2016-08-02-21-57-59.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-08-02-21-57-59.png
    Screenshot_2016-08-02-21-57-59.png
    67,9 KB · Wyświetleń: 178
reklama
Do góry