reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Dziewczyny ja sobie dziś na spacerze z psem uświadomiłam ze będę potrzebowała niani abym mogła się z nim przejść rano chociaż na około bloku bo pierworodnego o 6 bądź przed nie puszcze bo ciemno . Z tą pytanie jaka polecacie tak abym słyszała dziecko a właściwie dzieci i bym mogła tez do nich coś powiedzieć ? Jestem w tym temacie zielona bo nigdy nie potrzebowałam a teraz bezniej zdaje się ani rusz
 
reklama
Linka ale Ty chcesz dzieci same zostawić? Czy maz bedzie w domu? ja mam zwykła nianie po Basi, jakaś babyono ale ona ma tylko podstawowe funkcje.
A Twój maz nie moze wychodzić rano z psem?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat musze ich samych zostawić na 5 minut , zresztą zostawiam tak bo nie mam wyjścia idę na około bloku i wracam ... Chyba ze zechcą jakieś bułeczki słodkie to wtedy mi schodzi 7 minut .. oni grzecznie siedzą na kanapie jeden kolo drugiego bo to takie moje cycki są i oglądają bajkę ale z maleństwem juz tak nie wyjdę bez niani ..
 
Linka najlepiej tak zrobic jak piszesz, bo to cieżko powiedzieć czy bedzie działała. Bo jedli chodzi o zasięg to wszystko jest wazne co stoi na drodze sygnału z nadajnika do odbiornika. Jak byliśmy u znajomych i syn spadł na 1 pietrze a my grillowslismy 100 metrów od domu to działała bez problemu.



Jestem w 35tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Nika przerazilam sie ze syn Ci spadl z 1 pietra!!

Mi dzis spiworek do gondoli przyszedl-nowy za 20zl wyrwalam i jest super nie za gruby nie za cienki, jutro spodziewam sie gondolki
1476970771-1d1mld.jpeg
1476970776-1d1mld.jpeg


Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
Keejti super okazja. Do mojej też by pasował [emoji4] bo mam z tej samej serii gondole.

Jestem w 38 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Ostatnia edycja:
Ooo to Ty mi moglas kobieto sprawdzic czy na pewno pasuje a ja w ciemno zamowilam. Jutro przyjdzie to się okaze wszystko

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Do góry