reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja kupiłam na wszelki wypadek dwie buteleczki bebilonu z gotowym juz rozrobionym. W proszku nie kupuje, bo poprzednio wyrzuciłam. Syn miał alergie na mleko a po otwarciu opakowania mleko trzeba zużyć w ciagu 3 czy 6 miesiecy.

Syn teraz dostaje enfamil, ale brałam pod uwagę tez hipp bio combiotik. Kiedyś jak szukałam mleka idealnego to te dwa najcześciej sie przewijały i obydwa miały najlepsze opinie. Ale niektórzy chwała tez bebilon czy bebiko. Moim zdaniem przy wyborze mleka nie ma sie co sugerować ceną, bo mleko mleku nierówne, a jednak dziecko powinni ładnie przybierać nie mieć wzdęć a także mieć zapewnione wszystkie witaminy i minerały. Lepiej kupic tańszy płyn do kąpieli niz oszczędzać na mleku...
Babydream nie próbowałam, ale jakoś mnie ta marka nie podchodzi. Kupiłam kiedyś kilka obiadków w słoiczkach i wyrzuciłam. Nie miałam serca dac dziecku bo po wyglądzie i smaku sama nie miałam ich ochoty zjeść.


Jestem w 33tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czytałam już kilka razy że bebydream z rossmama to to samo co humana.

Jestem w trakcie 34 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji480][emoji188][emoji179]
 
Ja tez kupiłam gotowe buteleczki Bebilon, żeby było w razie czego. A po porodzie zobaczymy jak będzie.
Dziewczynki, jakie macie czapeczki? Jaki rozmiar kupić na początek 38? Czy 40? Bardzo grubą czy lekko ocieplana?
 
Skrzat niestety nie mam, bo albo są czapeczki bawełniane takie zwykłe albo już typowo zimowe, a takich przejściowe i to w malutkim rozmiarze brak. W hm widziałam tylko taką z uszkami wydaje mi się, że przejściowa, ale tylko biała lub ciemna szara. Chyba zrobię tak jak podpowiada Milagros mam trzy bawełniane różnej grubości a taką typowo zimową kupię po porodzie.
 
Firanka cos takiego znalazłam, chyba zaryzykuje, tu akurat granatowa ale na innych aukcjach inne modele i wzory tych czapeczek YO i inni sprzedawcy tez je mają, wysyłka tania, pod spod najwyżej dam taka cienka a na spacery to i tak po 2/3 tygodniach to na grubsza przyjdzie czas

Zobacz ofertę: YO! czapeczka CZAPKA bawełniana MISZKA cudna 36-38
Link do: YO! czapeczka CZAPKA bawełniana MISZKA cudna 36-38

No chyba ze z grubszych to taka mi sie udało znaleść

Zobacz ofertę: CZAPKA zimowa z włóczki NOWORODEK 36-38 wyprawka
Link do: CZAPKA zimowa z włóczki NOWORODEK 36-38 wyprawka

Emalka ja ta wanienkę miałam a właściwie mam do dzisiaj. Kupowaliśmy ja jak Basia miała 2 latka, bo te klasyczne wlasnie zajmowały duzo miejsca, a dwa Basi sie w nich zle siedziało, w tej kapie sie do dzisiaj czasem bo my mamy tylko prysznic (moja juz tylko siedzi i kolanka wystają ale ma w koncu 6 lat), wygodna jest i głęboka wiec starczy spokojnie na długo, dla dziecka które siedzi jest super, bo ma te antypoślizgowe gumki, płaskie dno i równe boki;) wiec moge polecić mysle ze dla noworodka sie tez spisze:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka ja tez mam ta wanienkę. Jest stosunkowo króciutka w porównaniu do tych klasycznych, ale polecam. Nie zajmuje duzo miejsca czy to w domu czy w samochodzie, jest krotka ale szeroka. Spokojnie starcza do czasu az dzidzia bedzie kapac sie na siedząco. Moj syn jak miał 1,5roku to jeszcze czasami z niej korzystał.


Jestem w 33tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
reklama
Do góry