reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Emalka ja też mam tą wanienke , mam prysznic a mój jaś z niej kozysta do dziś ma 2i pół roku . Jest super nie wywrotna dla starszego dziecka ... a i często używam jej na pranie jak rozwieszam z pralki ...
 
reklama
Linka ja tez jej używam do prania teraz:p ale juz nie chciałam pisać ;) Basia spokojnie w niej usiądzie ja ma ochote sie potaplac a ona to juz wysoka[emoji23]
No ja dziś zamawiam czapeczkę ;) z wysyłka 15 zł wiec da sie przeżyć musze tylko wzór wybrać, ten link co wrzuciłam przykładowy duzo na Allegro tych czapeczek YO i wielu sprzedawców ceny porównywalne u wszystkich [emoji6]

Mi mój wczoraj przywiózł materac od znajomych, lateksowy, super jest;) Wydatek jeden z głowy, bo ten nasz co oddali znajomi to mogę na Gratowisko wywieść:/ ale to Wam pisałam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wlasnie ze smyka grosze kosztuja chyba 7 lub 10zl za 2sztuki takie bawelniane wiazane ale podwójne wiec na poczatek chyba moze byc. I z hm biala z uszkami welurowa to najwyzej jedna na druga na poczatek a na zime tez nic nie moglam znalezc.

Wlasnie ja mam ten kupon do dzis wazny na -50 na buty i ubrania w smyk może ktoras potrzebuje?

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
O Milagros dobra cena i jak sprawdzalas juz go?
Karosznurek przybij 5
1475935742977.jpg


Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 

Załączniki

  • 1475935742977.jpg
    1475935742977.jpg
    48 KB · Wyświetleń: 254
Karosznurek wit d w kropelkach katarek termometr sol fizjologiczna gaziki a reszta to dla nas i dla Julka. No i dla Izy:d butelki laktator i wszelkie podklady zamawialam wczesniej z allegro:d

Milagros koniecznie daj znac:)
1475950484085.jpg
1475950504565.jpg


Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 

Załączniki

  • 1475950484085.jpg
    1475950484085.jpg
    67,3 KB · Wyświetleń: 237
  • 1475950504565.jpg
    1475950504565.jpg
    38,1 KB · Wyświetleń: 233
Millagros to nie tak że latam po sklepach o nie [emoji2] przegladam gazetki online z rossmama czy super pharm co jakiś czas. Z feedo dostaje jakieś maile. I tyle jak coś może kogoś zainteresować to pisze o tym tutaj [emoji6]

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
reklama
Milagros, tak udalo sie. Monitor jest juz w domu. Dziala, ale musze jeszcze baterie nowe zakupic bo poki co wlozylismy tylko na sprawdzenie go uzywane ktore lezaly w szafce.
Fajny szumis! Ja chyba zazycze "sobie" szumisia jako prezent na mikolaja dla malego :-p
 
Do góry