reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Mila prześliczny ten szumiś, ja kupiłam tego z bijącym serduszkiem o tego:

Joasia mam ten sam komplet bodziakow ze smyka ten błękitny i biały i mam dylemat, zauważyłaś ze te wszystkie napki od wewnątrz dotykają skóry dziecka? Chyba pierwszy raz się z tym spotykam... np te z hm są wszystkie zakryte. Co ty o tym myślisz?
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    3,9 KB · Wyświetleń: 102
Katerineczka ja przejrzałam wszystkie jakie mam i wszystkie dotykają skóry, nawet te z nexta czy georga, ale cześć jest pomalowana od wewnątrz emaliowaną farbą, więc ten metal bezpośrednio nie dotyka.
Masz z HM zapinane po calej długości? I tam jest jakaś podkładka? Bo ja sie właśnie w drugą stronę nie spotkałam nigdy. Jedyne co mam z hm to ubierane przez głowe.
A jak sie boisz, że napki uczulą to kup w aptece zwykły plaster w taśmie i popodklejaj. Ja od dawna robię tak z guzikami w jeansach u siebie. W sumie i dzidkowi mogę tak zrobić.

Jestem w 36 tygodniu ciąży
 
Dziewczynki jak ktoras ma carrefour blisko i nie ma czapek to leciec.nie wiem czy do dzis czy jutra ale takie i zwykle bawelniane po uwaga 1zl
Zobacz załącznik 777507
A wybor spory
Po 5zl takie w sam raz na wyjscie ze szpitala 100% bawelna
Zobacz załącznik 777508
Komplety zimowe po 10zl
1476103412528.jpg

1476103421177.jpg

I jeszcze takie fajne z rekawiczkami byly
1476103445792.jpg


Dla starszakow tez takie ceny smieszne a i wybor kolorow spory.
Ale zdjeciami zarzucilam ;)

Jakie macie staniki do karmienia?

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 

Załączniki

  • 1476103412528.jpg
    1476103412528.jpg
    55 KB · Wyświetleń: 370
  • 1476103421177.jpg
    1476103421177.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 374
  • 1476103445792.jpg
    1476103445792.jpg
    67,5 KB · Wyświetleń: 365
Troche bylo, ta granatowa to dla Izy Krzysia:d sa jeszcze takie ciemnoszare i polarkowe komplety z rekawiczkami albo szare czapka szalik i rekawiczki takie wlasnie sweterkowe tyle ze u nas nie bylo juz 0-3

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Wiecie co w szoku jestem jak ludzie oszukuja:( najpierw kupilam fotelik używany choc dlugo nie byłam przekonana ale sprawdzilam rok produkcji kobieta wydawała sie ok, a później okazalo sie ze pasy wogole w druga strone , jednego elementu brakowalo, masakra dobrze, ze udalo się odzyskać pieniadze. Teraz boje sie zaryzykować i trzeba kupić nowy bo bym sobie nie darowala gdyby cokolwiek przez fotelik sie stalo.

A w niedziele zamowilam materac i specjalnie wzielam drozszy , chcialam skladany fo drugiego łóżeczka, fosc często jezdzimy do rodzicow wiec uznalam że fajne rozwiazanie. No i najgrubsze jakie byly to 6 cm no ale mam jeszcze taka nakładkę dla lepszego komfortu ktora tez z 1-1.5cm ma wiec pomyslalam bedzie ok. A tu mi dzis kurier przynosi w cienkiej folii porwanej pakunek i co 5cm grubosci cieniutka pianka no szok. Od razu dzwonilam pani bezczelna ze oni taki towar dostają a na aukcji jak wol mieli wypisane rozmiary. I że moge zwrocic na swój koszt a pieniądze za materac dostanę za ok 14dni. Ogarnijcie
I nie wiem co zrobic , domowic drugi i polozyc dwa, odeslac czy calkiem odpuscic i kupic zwykly. Juz glupia jestem od tego materaca.


Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
reklama
Do góry