reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Joasia fajny, ale ja osobiście wolę dla maluchów stopki przyszyte:)

Apropo ma któraś kombinezon ze smyka na zimę, zastanawiam się czy brać 56 czy 62 apropo tego co mówiła Mama4 i ich rozmiarówki. Mają przecenę -40% na ubranka dla niemowląt i wychodzi jeszcze korzystniej niż w weekend:)
 
reklama
O a ja w weekend pajace zamówiłam bo stwierdziłam że nie mam tych najmniejszych. I zamówiłam 3szt roz 50 po zdjęciach od mamy 4.

Skrzat ja mam kombinezon cool club z sierpniowych wyprzedaży rozmiar z metki to 62 długość od ramion do stóp to 52cm. Moim zdaniem nie ma co brac 50 bo po powrocie ze szpitala raczej nie bedziemy spacerować od razu, a zaraz będzie potrzebny 56.
1474357741443.jpg


Jestem w trakcie 32 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji176][emoji176][emoji176]
 

Załączniki

  • 1474357741443.jpg
    1474357741443.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 179
Skrzat, dla mnie idealny, bo jeśli nosi się dziecko np.w chuście to nie wolno w pajacach, śpiochach itp, tylko właśnie butki muszą być osobno. A tak to na wyjście ze szpitala to i tak mam pełny - różowy ;)
 
Koalka on jest niby na zimę. To jest 62, ale widzę, że większy niż mam 62 po Zuzi, więc będziemy obchodzić pewnie zime i początek wiosny.
Na zdjęciach blogerek widziałam go na dzieciach w czasie kiedy mamy były opatulone w kurtki zimowe. No zobacze w praktyce jak to będzie wyglądać. Wzięłam, bo taka promo rzadko się zdarza. 244zł (tak jak w normalnych sklepach internetowch) nie było by mnie stać dać za niego.
 
Joasia a ja znowu tak wpadłam w ten szał różowy ze ostatnio mam przesyt i pozamawialam sobie śpiochy i body turkusowe, błękitne szare i ecru. Moja bratanica jak jest ubrana na niebiesko to przepięknie wyglada ( ma niebieskie oczyska) a w różu tak mdło...
Tak grzebiąc w internecie to zabrakło mi właśnie takich mocnych kolorków typu zieleń czy niebieski mocny bo to bardziej chłopięce, gdzie przeważnie ma tych kolorach nadrukowany jest takie samochodzik czy coś podanie chłopięcego.
Kiedy kilka mówiący temu kupowałam troszkę ciuszków używanych od znajomej to dostałam w prezencie gratis chustę właśnie do noszenia. Dla mnie to kawał dlugasnego materiału i za Chiny nie mogę sobie z nią poradzić. Mam obrazki jak zawiązywać ja ale noe wychodzi wogole. Mam rownież po koleżance nosidło ale to chyba nie to samo co chusta...
 
A no nie pokaże bo nie ma mnie w domu, jestem w pracy ale wieczorem ci wyślę i nosidło i chustę. Jakoś bardziej przekonuje mnie chusta bo czuje bardziej maluszka przy sobie a nosidło to takie plastiki dla mnie.
 
reklama
To może to jest wisiało nadające sie tylko do kosza, skoro mówisz, że plastiki.
Ja nosiłam Zuzie w Tula jak miała jakieś 8 miesiecy i nosiłam ją aż zaszłam w ciążę, bo w zimie do sklepu po bułki to najszybsza opcja dla mnie była.
Teraz planuje chusty do czasu aż młody podrośnie, a potem już tylko Tulę.
W tuli jest właśnie tak przytulasnie i blisko. Ja mam Tule uszyte z chusty, więc w ogóle efekt prawie chustowy, tylko mniej zabawy. 3 sekundy i ubrane.
1474367178979.jpg


Jestem w 33 tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 1474367178979.jpg
    1474367178979.jpg
    76,5 KB · Wyświetleń: 226
Do góry