reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Jeśli chodzi o pępek to ja używałam octaniseptu i goil się 2 tyg... teraz tez zamierzam tak robić i liczę że pójdzie równi gładko [emoji6]

Keejti do noska polecam katarek a termometr mam microlife (cos tam 100) i w sumie u mnie się sprawdza ale dziewczyny pisaly tu o jakiś lepszych... w sensie że np. w uchu się mierzy..

34 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Ja robiłam osca i szło to miesiąc ale położna jak maz przecinał mowila
Ze bardzo gruba pępowina , i maz ciał
Na dwa razy, a innym przy osca odpadał po 7 dniach wiec to nie kwestia tego co sie używa , ale faktycznie położna mowila zeby jak najmniej zamaczac ale znow nie robic tragedii gdy sie zmoczy :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
U nas najlepiej sprawdza się aspirator do odkurzacza Katarek. mielismy fridę , ale tym się nie da nic sciągnąć ! a jeszcze dowiedziałam się, że moge zarazić wtórnie swoje dziecko :(
 
My używaliśmy Fridy i ja w sumie nie narzekałam.Najpierw aplikowałam sól morską i po chwili odciągałam już rozrzedzony katar. Wg mnie ściągało dosyć dobrze, chociaż nie mam porównania bo nigdy nie używałam innego aspiratora.Nie bardzo rozumiem na czym to wtórne zarażenie miałoby polegać, bo wszystkie części bardzo łatwo się czyści. Jedyną miękką częścią są takie gąbkowe filterki, ale one są wymienne i w zestawie jest ich kilka, później dokupuje się je na bieżaco,
Termometr mamy Microlife i też jest ok. Działa od kilku lat, także mogę polecić.

Jeszcze pytanko. Miała któraś z Was taką wanienkę? Chodzi mi o to , czy faktycznie bezpiecznie mogę w niej położyć dzidzia i nie męczyć mojego zbolałego kręgosłupa.
t0mb01.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mama czwórki nie widziałam tego na żywo ani nie znam nikogo kto ma, ja dostałam leżaczek do wanienki ale nie wiem jeszcze czy będę używać. :)

Jestem w 33 tc :-)
 
Netta-dziekuje bardzo za opinie odnosnie wanienki profilowanej. Wlasnie mam taka, czeka.na malucha i zastanawialam sie czy to byl dobry zakup.

Jestem w 33 tygodniu ciąży [emoji173]
 
Moja szwagierka miała taką wanienke i była zadowolona :) ja kilka razy kapalam małego i też mi było łatwiej.

Dla swojej mam Normalna wanienke i właśnie ten wkład dostałam. ZobacZymy jak sam wkład da radę

Jestem w 33 tc :-)
 
Kupiłam dziś probniki farb, prześcieradła i falbanke. Mąż chciał biała wiec jest biała. Prześcieradło szare i różowe :)

Jestem w 33 tc :-)
 
reklama
Właśnie mi przyszedł kombinezon Lodger. Fajowy jest.
Za te pieniądze to tanio jak barszcz. 99zl + kw.
Jeszcze mi przyjdzie muffka na wózek, bo domówiłam z butami dla Zu.
1474356118686.jpg


Jestem w 33 tygodniu ciąży
 

Załączniki

  • 1474356118686.jpg
    1474356118686.jpg
    91,5 KB · Wyświetleń: 183
Do góry