reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja też mam ten do spania i zamierzam do karmienia używać. Jak miałam Zu to w sumie sie wahałam i ostatecznie nie kupiłam. Szczerze mówiąc to żałowałam nieraz że nie kupilam no ale jak widać się obeszłam. Za to jak mam ten rogal do spania to na pewno wykorzystam. Jakbym nie miała to nie wiem czy bym kupowała specjaknie do karmienia, ale jak planujecie więcej dzieci to czemu nie.

Jestem w 33 tygodniu ciąży
 
reklama
Ja nigdy nie miałam żadnego Rogala teraz zakupiłam i duży dla siebie i mniejszy do karmienia , duży mam wiązany i jak siostry córeczka jest to wiąże go i wsadzamy ja do środka i fajnie się spisuje jako zabezpieczenie maluszka nie trzeba na około poskładać poduszek ;) Na małym próbowałam Zuzie nakarmić i nie potrafiłam go użyć odpowiednio hahaha dopiero siostra mi pokazała jak ....
 
Emalka ja mam taki matherhood do spania (kojec tzw) miałam juz przy Basi, spałam z nim, potem służył jako zabezpieczenie by sie Basia nie skulala, my sie z rogalem kochamy;) Do karmienia wykorzystywałam końcówkę rogala, ale mysle czy fasolki teraz nie kupic, ale chyba szkoda mi kasy rogal da radę;)
Ja jestem wierna motherhood - te 6 lat temu właściwie tylko oni mieli to w ofercie i naprawdę produkt jest dobrej jakości, miały go pożyczone dwie moje koleżanki a jest jak nowy:)

Apropo dyskusji o materacach, wczoraj wrócił mój gryka/kokos na razie tylko wyjęłam z worka i sie załamałam, wielkie plamy, zasikany, mi by było wstyd takie cos oddać:( musze oblookac dokładnie, zdjąć pokrowiec i zobaczyć jak wyglada środek. Ale moja Basia spała 2 lat, podkład motherhood i pożyczałam jako nówkę naprawdę. Wiecej juz nic nie pożyczę, ja inwestuje, tyle kasy a ludzie nawet nie dbają:( Nie chodzi o kase bo kupic mogę nowy, ale sam fakt, mi by było wstyd, wiadomo ze zniszczyć sie moze bo to tylko dziecko ale ech szkoda gadać:( Ale jak ja cos pożyczam to dbam 3x uważniej niz o swoje, a jakbym zniszczyła to bym odkupiła, ech musialam sie wyżalić. Łóżeczka nie rozpakowałem, puki nie ma mojego nie chce sie forsować jestem ciekawa w jakim ono stanie wróciło???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat ja dlatego nic nie pozyczam. A jak już to naprawdę zależy komu i w wyjatkowych sytuacjach. Sama nie lubię nic pożyczać więc albo place albo nie biorę.
A znów z taką koleżanka mam umowę ze wzięłam teraz od nie ale jak ona będzie miała 2to oddam jej swoje ale tutaj chodziło o ciuszki.


Bo mam też taka koleżanka która powiedziała że może mi pożyczyć i później mam jej oddać, a jaką jest szansa że za rok będę pamiętać co wzięłam od niej?
 
Skrzat mi akurat też byłoby głupio i dlatego ani ja nie lubię pożyczać od nikogo ani ja komuś coś co będę chciała uzywac czy coś co jest dla mnie jakiś sposób cenne.. chyba że rzecz którą późnej nawet zapominam że miałam... a jak dziecko przesikiwalo pampki to dalabym podkład...

Milagros mi szwagierka chciała w pierwszej ciąży pożyczać ciuszki ale nic nie wzięłam bo ona oprócz tego co jest oczywiste to chciała żebym coś na każdej metce wyszywala zebym na pewno wszystko oddala choć ona dzieci nie planuje więcej ale trzyma dla siostry.. pomieszane [emoji6]

A co do poduszka do karmienia już się przymiarzalam ale jednak się wstrzymam... w ciąży z Niko nie miałam ale krótko karmilam i to głównie na leżąco bo tak było mi najwygodniej..

Jestem w 33 tygodniu ciąży[emoji2] będzie córeczka[emoji7] TP 06.11
 
No mam nauczkę :( ale te plany to wyglądają jak pełne siki (cała szerokość) a nie jak przeszukany pampers :( ech będę prała ale jak co kupie nowy albo koleżanka da mi po swojej lateksowy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat ja bym chyba kupiła Nowy. Szkoda twoich nerwów na pranie. Pokrowiec wypierzesz a co ze środkiem?

Aob to mamy widzę takie same podejście :-) pozyczone mam tylko leżaczek i matę, ale z klauzula ze jak moje zniszczy to kupie nowe jak trzeba będzie oddać :-)
 
Ja odkąd pozyczylam od koleżanki piękna sukienkę na wesele i spalilam zelazkiem to nic już nie pozyczam. Myślałam że zawału dostanę. Tym bardziej że wiedziałam ile za nią dała. Niestety musiałam się tłumaczyć ale wyjęłam 400zł i blagalam o wybaczenie [emoji22]

Jestem w trakcie 31 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji175][emoji175][emoji175]
 
reklama
Emaka ja na Ła millou chce zamówić ta Kure chodź przy Nikodemke w ogole nje używałam nic takiego :) nawet duży rogal czy poduszki mi przeszkadzały :) ale kurkę chce choc dla ozdoby:)

Mila ja pamietam i pisze na metkach ale wiesz o tyle ile noworodek nie zużyje to juz ruszające sie dziecko zużywa ciuchy a dwa jedzenie potem spieranie swoje robi, pożyczając ciuchy trzeba sie liczyć ze nie wrócą w rym samym stanie a zużyte poniszczone czy zniszczone - ja tez jasyrem taka ze jak cos większego pożyczam to w razie czego odkupuje jak sie zniszczy a głupotę zrobiłam mega bo koleżanka pożyczyła/ dała mi laktator nie planując więcej dzieci używkę juz po 2 osobie tt ale jakoś nje mogłam sie przekonać do używki kupiłam nowy a ten podarowałem Kolezanxe ze szpitalnej sali, ale gdy koleżanka ktora mi go dała upomniała sie o niego , powiedziałam jaka byłam "dobra" jej kosztem i oczywiście bez gadania zamówiłam nowy i oddałam nowy :) teraz nie dysponuje juz czyimś rzeczami nawet jak mowia daje Ci:) ale fakt tez staram sie dbać bardziej niz o swoje:) mieliśmy na wyjazd wakacyjny w zeszłym roku pożyczyć wlasnie mclarena od znajonych dobrze ze nie mieli go na miejscu wiec wzięliśmy nasz i sobrze bo w samolocie złamali nam pałąk - i lepiej naprawiać swoj niz cudzy:)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry