reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Skrzacik naprawdę twoja niunia nosiła jak miała ponad rok? Ja sugerowałam sie bratanica, ma prawie 8miesiecy i ta kurteczka jest dobra bo wiadomo ze kurtka jest większa ale pod kurtkę wkłada sie wtedy jakiś sweterek bo ona taki płaszczyk jest nie grubasny tylko ze moja bratanica to taki serdelek śliczny ;-) a moja malutka tez ponoć na usg pyzatą ze ho ho to może na wiosnę będzie dobra a jak nie to oddam dla bratanicy za takie pieniądze to szkoda nie brać było.
Torba bardzo ładna podobna do mojej która mam przy wózku w komplecie była.
 
reklama
No to jesli moja będzie tak szła z rozmiarowka to kurteczka bedzie dobra na jesien :-) moja bratanica teraz dostala q prezencie ode mnie takie leginsy imitacja dzinsu na 86 i na dlugosc trzeba było podwijac ale na szerokość to akurat :-)
Na zdjeciu kurteczka wlasnie ze smyka za 20zl.
Kejtii to bardzo tanio kupilas :-)
 

Załączniki

  • 20160829_213742.jpg
    20160829_213742.jpg
    569,2 KB · Wyświetleń: 87
Za takie pieniądze w razie w zawsze sie ktos na prezent znajdzie, a może akurat:)
Chyba kupie ta torbę zanim wykupią, cena na tyle ok ze jak mi sie nie spodoba to podejrzewam ze jako nowa i z zyskiem sprzedam?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Edit: tylko który koło [emoji85][emoji86][emoji87][emoji204]???

Zobacz ofertę: SKIP HOP Torba do wózka Dash Wave Dot Promocja
Link do: SKIP HOP Torba do wózka Dash Wave Dot Promocja

Czy

Zobacz ofertę: SKIP HOP Torba do wózka Dash Chevron Promocja
Link do: SKIP HOP Torba do wózka Dash Chevron Promocja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry