reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Koalka też mnie to przerazilo jak już wyciągnęłam wszystko co było pochowane po szafach szufladach i upralam. Potem zaczęłam segregowac i była cała gora szmatek [emoji5] A dostałam tylko dwa kombinezony dwa otulacze. Resztę kupiłam. Używki lub z wyprzedaży. Tak naprawdę w pełnej cenie to kupiłam tylko dwa body różowe jak się dowiedziałam że będzie dziewczynka w hm i czapeczki [emoji5] a tak wykorzystałam sierpniowe wyprzedaże na maksa moim zdaniem. Zakaz kupowania ubranek w rozmiarze niższym niż 80. Do 74 mamy pełne wyposażenie. Może jakieś spodenki czy leginsy trzeba będzie dokupić. [emoji5]

Jestem w trakcie 31 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji175][emoji175][emoji175]
 
reklama
Kurde wysłałam niechcąco post w połowie pisana[emoji14]..jesteśmy mistrzami w kupowaniu rzeczy albo nie potrzebnych albo ogólnie nieprzemyślanych :o ja śmieje się do niego ..zobaczysz że po porodzie będziemy kupować wszystko jeszcze raz :D. ..odpowiedz.. no i co z tego :) , to kupimy :) ostatnio pojechalismy z butelkami , że będę zwracać , a dzisiaj z materacem [emoji23] też to samo ..

jestem w 31 tyg, będzie syn :) , Tp 11.11
 
Oj Iza fak przez neta ns pewno taniej :)

A spacerów tez nie uznaje jak chlapa np czy w deszczu, zreszta nawet latem jak jeszcze ogarnialam dom i obiady to zdarzało mi sie nie wyjsć z nim z tego powodu owszem jak teraz większy wieczorem tata potem zabierał
Na płac zabaw sle obiad czy cos to trzeba czasem ugotować np czy posprzątać ...

Skrzat jak masz ja zostawić przed domem to tez inaczej - ja nienawidze drzemek dziecka zimna w wózku ... Wchodzisz do domu musisz rozebrać albo przynajmniej wyczyścić koła zanim wjedziesz do chaty ... Jak spi... Koła , klatkę schodowa - dziekuje :/ brh A siedzieć tyle godzin na dworze dziekuje ... Dla mnie nic przyjemnego siedzieć na ławce i patrzeć jak dziecko spi marznąć z zimna , co i niego latem :) choc tez wole drzemki w domu zdecydowanie .
Powinno drugie totalnie inne ... Raz jestem ciekawa .. U Nikosia były kołki wiec mam
Nadzieje ze tu uda sie uniknąć ... Było mega ulewanie... To takie najmniej przyjemne rzeczy z okresu niemowlęcego cała reszta bomba bo bardzo wesołe
Dziecko :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
No właśnie sama jestem ciekawa jak to ze spacerami będzie.
Moja przyjaciółka ledwo po porodzie latała już po tygodniu z wózkiem a rodziła na początku października z tym ze to był taki październik co było po 10stopni w dzień
Moja mama zaś jest przezorna wszystkie dzieci rodziła latem i jedno wyskoczyło w styczniu to wyszła dopiero po 2 miesiącach w marcu a tak to werandowała wózek tzn otwierała okno na szeroko w jednym z pokoi i ubierała dziecko w do wózka jak na dwór i tak spało. Sa rożne szkoły sama nie wiem jak to ugryźć.
 
Do domu ze szpitala tez trzeba dzieci zawieść wiec na dwór i tak wyjdzie:) mysle ze jak mrozy -10 (na co nie liczę nie rodziny w styczniu/lutym) to opóźniasz spacery jak +10 to dajesz po jakiś 2 tygodniach zaczynasz od wernadowania a potem krótkich spacerów. Dom rzeczywiście plus, ja mam jeszcze kafle wiec i ewentualna chlape z kół łatwo posprzątać, ale jak zima sucha to i chlapy brak.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tam zamierzam wychodzic ;)
Zamowilam wczoraj butelki i laktator w najtanszej cenie cyba w calym internecie ;) ale ja lubię analizowac i porownywac co do zlotowki:) jutro powinno przyjsc. Oprocz tego tez podklady majtki wkladki takie rzeczy dla siebie do szpitala. Jeszcze czeka mnie zamowienie z apteki
Kupilismy tez fotelik
No i ogladalismy wozek i juz wybrany na 100% teraz tylko czekac na deszcz pieniedzy i mozna zamawiac.
I moje ostatnie ze smyka
1473670325657.jpg
1473670332002.jpg


Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 

Załączniki

  • 1473670325657.jpg
    1473670325657.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 300
  • 1473670332002.jpg
    1473670332002.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 304
Kejti ja w smyku ostatnio wyrwałam piękna kurtkę rozmiar 86 na wiosnę płaszczyk piękny za uwaga 20zl
Wisiała cena 39zl z 99 przecena była a kurtka wciśnięta tak ze nie było jej widać a przy kasie okazało sie ze za 20zl osłupiałam aż bo za takie pieniądze to brać nie gadać.
Kupiłam tez rożek taki gruby przytulny i ręcznik kąpielowy nie mogłam sie powstrzymać i pare skarpetek.
W Hm była promocja na ciuszki dziecięce jak zrobią zakupy za 120zl to 20% taniej tylko trzeba było pokazać kupon z Facebooka tez nakupowalam pierdólek za 120 zł
 
reklama
Do góry