reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja się interesowalam monitorami i babysense jest niby lepszy bo ma atesty med. itd. A angel w ogóle już chyba wycofany z prod. albo przez pewien czas był bo były jakieś problemy, w skrócie-dzialal inaczej niz powinien. Jeszcze się zastanawiam ale chyba zrezygnuje w końcu z monitora no chyba że będzie potrzeba. Ale nianie chce na pewno z ekranem

Jestem w 32 tc, Tp 03.11 córcia
 
reklama
A ja chcialam termometr z gemini i komoletnie nie wiem ktory wybrac. Za to u mnie do koszyka duzo lekow na zapas bo taniej jest niz normalnie. A kupujecie jakies witaminy na czas karmienia?

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Kejti ja wrzuciłam tylko herbatke na laktacje, witaminy na razie nie bo nie wiem totalnie jakie :(

Firana u nas niania jest zbędna, a monitor dałby mi na pewno dużo spokojniejszy sen. Oglądałam ostatnio w sklepie baby sense ale nikt nie potrafil mi opowiedziec o produkcie, cenowo jak dla mnie roznica znikoma miedzy angelcare. a i baby sense dostepny w sklepie od reki, chce kupic przed samymi narodzinami zeby finansowo jakos koszta rozlozyc bo musze teraz okulary nowe wyrobic a to tez pare stowek pojdzie :(
 
K+d w twist off a dla mnie te xo mam
Teraz.

Milką nie znam tęgo drugiego nie pomogę
Na laktację najlepsze karmi i duzo wody oraz Twojeho jedzenia

Ja nie ale sporo osób sobie go chwali poczytaj na osiemgwiazdek pl


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
A ja witamin twist off nie polecam duzo zabawy z tym bo trzeba na lyzeczke. Przy Julku ze 3 razy kapsułka wpadla do buzi i powiedzialam nigdy wiecej. Sa w kropelkach i w aerozolu. A tez pediatra w kroplach na recepte moze wystawic sporo taniej wychodzi.
Teraz chyba wit k podaja w szpitalu domiesniowo jednorazowo ktoras jest w temacie?

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Milagros sama myślałam o tym foteliku, bo na feedo był na ekstra promocji. Moja koleżanka go ma. Kupiła przez wzgląd na 5-ciopunktowe pasy, ale właśnie te 5-ciopunktowe pasy mnie do niego zniechęciły. No bo wg mnie takie małe dziecko jednak musi mieć swobote bioderek, a te pasy coś mi nie leżały. Zapytałam jej niedawno jak te pasy sie jej widzą i przyznała mi, że te pasy rzeczywiście są beznadziejne, bo po każdej nawet krótkiej jeździe młody ma je odcisnięte na nóżkach, a wiadome, że żeby fotelik spełniał swoją rolę to pasy muszą być dobrze dociągnięte.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Ja w piatek tez zamawiałam w gemini. Wyszło mi prawie 500zl, a to dopiero połowa.

Nic nie słyszałam o tych wit. zastrzyku, moj normalnie dostawał do buzi.
Na czas karmienia dla mamy ja kupuje tez bocianka, nie wiem czy pomógł ale poprzednio piłam i laktacja mi sie z nim rozhulała. Do tego dla mamy Omegamed dha. Kiedyś taki fajny pan w aptece mi doradzał i mowil, ze to jedno z niewielu dha w czystej postaci czy jakoś tak, ale zgłębiałam tematu i nie wiem jak z tym jest.
Dla dziecka tylko K+d3.


Jestem w 29tc, będzie syn!TP29.11.2016
 
reklama
Dzięki dziewczyny o opinie apropo tego fotelika, patrzylam na foteliki.info wychodzi dosyć ok, wydawało mi się że dla takiego malucha też ok (0-13kg) ale poczytam jeszcze o tych fotelikach co można do mnie na wózek i cos wybiore.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Do góry