reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja miałam 3. Też po prysznicu zmieniłam na czystą, a rano rurka od cewnika się odłączyła i ubrałam kolejną, a tamte mąż wziął do prania.

Firana ja bardzo lubie te podkłady Baby Ono. Miałam kupione 10 opakowań i w połogu sobie je potem przecinałam na pół nożyczkami i używałam jak podpaski. Teraz też planuje je kupić.
 
reklama
Ja miałam wybrany i nawet fodany do kosxyks w femini termometr bezdotykowy ale teraz nie ma go w magazynie.
Kochane zastanawiam się nad kombinezonikiem typowo zimowym jaki rozmiar kupić? Chyba 68 prawda?

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
I jeszcze pytanie odnośnie kombinezonu. Bo zastanawiam się nad kombinezonikiem ze smyka. Jak jest z ich rozmiarowka? Czy 68 nie będzie za duży? A Na ile starczy 62?

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja ide raczej w 62, okrycia wierzchnie zawsze sa większe, moja Basia miała 3200 jak sie rodziła, puki co dzidzia jest mniejsza niż Basia w tym okresie ciąży wiec nie liczę na giganta, ale jeszcze sie z zakupem wstrzymałam zobaczymy jaka wagę poda na kolejnych wizytach. 68 to juz taki wiosenno-jesienny pewnie na marzec dopiero to zimówki juz nie ma co, ale to zależy jakie duże urodzi sie dziecko, jakby nie to ze trzeba malucha do domu jakoś dowieść najlepiej byłoby by kupic po porodzie i tak pierwsze spacery zaczną sie po jakiś dwóch-trzech tygodniach co tez zależy od pogody. Albo poszukać jakiejś używki wnosi rozmiarach by ograniczyć koszty.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firana ja mam pajace że smyka na 56 i są mniejsze niż np ff czy hm. Są krótkie ale za to szerokie. Ale nie wiem jak to się ma do kombinezonów.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
U mnie dla Zuzy wszystko ze smyka pasowało jak w tabelce. W tą rozmiarówkę się wpasowała najlepiej. Teraz nosi 98, czyli 2-3 lata. Za to z HM wbija się jeszcze w 86, a Zara 98 to tak na styk.
Ostatnio stwierdziłam że z kupnem kombinezonu zimowego poczkam, bo może akurat już się pokażą pierwsze obniżki, a na wyjście takiego aż chyba nie będzie trzeba. No i raczej na pewno rozmiar 68.
Musze jeszcze dokładnie pozaglądać, bo mam jakiś biały i nie wiem czy to nie 68 właśnie. Byłby do chrztu.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Zrobiłam zamowienie w końcu w aptece masakra 1000 nie mój, zamawiam tez dzis dostawkę .
Apropo butelek medeli powiem Wam szok bo butelka calm tam
Kosztuje 60 płn a ja zrobiłam tak jak ostatnio zamówiłam 3x150 pojemnik na pokarm ktory śmiało moze
Służyć za butelkę plus so tego 4 smoczki i wyjdzie mi nawet taniej niz za ta jedna butelkę albo porównywalnie ... W szoku byłam - ostatnio tak zamawiałam z niewiedzy a dzis specjalnie porównywałam , a te smoczki osobne maja lepszy kształt wlasnie bardziej zbliżony do sutka :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Emka ale poszalałaś :D
ja dziś też zamknęłam liste i wyszło mi 250 niecałe ale nie zamawiam termometru, laktatora, sterylizatora, podgrzewacza i monitora. Monitor kupie na all, laktator musze tak na zywo zobaczyc, podgrzewacz kupie jak nie bede jednak karmić.

Możecie mi doradzić, czy monitor od AngelCare czy ten babysense?
 
Do góry