reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Kejti ja będę malować, kupiłam sniezke (emalia akrylowa) pisze na niej że jest bezpieczna dla dzieci i można malować zabawki itp.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
O jaka szybka odpowiedz a pamietasz ile placilas? Ja za pierwszym razem altaxem malowalam ale chyba jest ciezko dostepna i okropnie droga z tego co pamietam

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Coś koło 20zl mała puszeczka, znajoma już nią malowała i mówi że zuzyli dwa opakowania ;) ale malowali pistoletem to chyba trochę więcej tej farby idzie.

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
To pewnie podobnie ja mam jeszcze skrzynie po owocach tylko jakos musze ja oszlifowac. U mnie ani w castoramie ani w leroy tego altaxa nie ma a ona szybkoschnaca. Chce jutro koniecznie pomalowac jak pojedziemy to u rodzicow to zrobie bo tu nie mam na to miejsca

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Mój mąż dalej czyści łóżeczko, pogoda jak była ładna to on w pracy traz wolne ma to leje...
Nie wiem niestety jak szybko to schnie.. kupiliśmy w bricomarche ale w castoramie pewnie też mają, po prostu bliżej nam było do brico :)
Kejti co do skrzyni, może spróbuj najpierw grubszym papierem a później drobnym tylko żeby wygładzić?
U nas mąż ma maszynkę więc szlifowanie już szybko, a!w najpierw trzeba zedrzeć stara farbę która ma kilkanaście lat :)


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Wlasnie mysle ze moj brat ma szlifierke to pomoze. Wczesniej robilam papierem sciernym wlasnie i tym altaxem on szybkoschnacy jest

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
A ja chcialam termometr z gemini i komoletnie nie wiem ktory wybrac. Za to u mnie do koszyka duzo lekow na zapas bo taniej jest niz normalnie. A kupujecie jakies witaminy na czas karmienia?

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3

Przepraszam, że się wtrącę - ja polecam Tristar z allegro, ten za 86zł. W porównaniu do term. rtęciowego ma najdokładniejsze pomiary.
 
reklama
Basia dziękuję, sprawdze sobie ;)


Kejti że szlifierka jest bajka :)

U nas niestety szczebelki okragle i je trzeba papierem ręcznie bo ciężko maszynka dojechać :(


Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Do góry