reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
Majtki mam właśnie te siatkowe. Niby pisze że są wielorazowe Ale ja i tak zawsze traktowalam je jako jednorazówki.

Próbowałam rabatu w Smyku i mi też nie wskakuje ten drugi rabat. Wrzuciłam do koszyka kilka pajacyków i niestety dało tylko 25% upustu.
 
Emalka mi płaci firma więc wypłata jest normalnie do 10kazdego miesiąca. ;)

Mama4 jakoś nie wyobrażam sobie używać tych majtek wielorazowo.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Mi też firma także regularnie, ale pensje są różnej wielkości. To chyba zależy od tego jak zwolnienie jest wystawione.

Jestem w trakcie 29 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Nika tak wiem o jakie podkłady chodzi... akurat nam były niepotrzebne pewnie dlatego że mały z początku dużo spał że mną w lozku, a u ulewal tylko troche... i też nigdy nie przesikal pampka w łóżeczku no ale dlatego właśnie że mało tam spał [emoji6]

Podkładów używałam bella ale tylko tych więc porównania nie mam... dużo mi ich szło.. a majtki siateczkowe miałam i dla mnie ok [emoji6]
 
Emalka u mnie kwota też się waha i w sumie czasami jest to 120zl a raz zdążyło się nawet 300ale niestety tylko raz tak było [emoji14]

Ah będę musiała w końcu zamowic i spakować torbe, ile koszul mam spakować?

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Zrobilam podejście nr 2 do Smyka (dodałam tylko produkty dla niemowląt, wcześniej miałam tez sukienkę dla Basi) i tylko 25%, a ze nic jakoś mnie wizualnie nie powaliło ani do końca nie wiem co potrzebuje to odpuściłam.

Co do koszul ja miałam ze sobą dwie a nie użyłam żadnej, rodziłam w ich koszuli, szkoda swojej brudzić, potem tez leżałam w ich, bo ze mnie ciekło, a szpitalna zmieniali 2,3 razy dziennie jak tylko była potrzeba, wiec teraz wezmę dwie ale mam nadzieje ze znów oszczędzę, bo potem cieżko doprac jak krew etc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry