reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

.....
 

Załączniki

  • 20160830_075041.jpg
    20160830_075041.jpg
    194,8 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Ja tez wkładek duzo nie zużyłam. W tamtej ciazy kupiłam 3 pudełka i połowa mi jeszcze została. Mleko wyciekało mi tylko na poczatku.
Aob netta pisała pewnie o takim ochraniaczu nieprzmakalnym, tez mam taki wielkości materaca z gumami zakładanymi na rogi materaca. Oj juz kilkanaście razy ten ochraniacz uratował moj materac jak zdarzyła sie awaria i pieluszka przemiekla.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
O wlasnie mialam Was pytac czy po starszym dziecku materac wykorzystujecie czy kupujecie nowy? U mnie mala na noce bedzie w turystycznym a w drewnianym tylko w dzien to chyba moze pospac na tym po bracie? Bo do turystycznego i tak kupic musze. I właśnie tez mam ten podklad jakiś zwykly z allegro chyba za grosze z gumkami po rogach i super. Moj znowu moze tyle ze sie przesika ale czesto kladl sie z mlekiem do lozeczka butelka mu wypadla i sie rozlewalo a to ciezko sprac wiec super sprawa. Ja mam w materacu ten kokos w kieszonkach i sie zastanawialam czy prac pokrowiec czy darowac sobie

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam przy Basi taki podkład do łóżeczka Link do: Podkłady | Kategorie produktów | Motherhood i one sa rewelacyjne, mozna je prac, nie maja folii, może teraz pojawiły sie jakieś zamienniki ale te 6 lat temu to był jedyny bez ceratki, której nie chciałam by zapewnić przepływ powietrza. Byłam tak zadowolona ze kupiłam potem taki do większego łóżeczka (160cmx65cm) i w sumie Basia go ma do dzisiaj, na szczęście ona sie ani razu nie zsikała bez pieluchy ale przy jelitowce sie przydał:)

A miałam jeszcze pytać, miała któraś otulacze na pierwsze 2-3 miesiące życia do spania?

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Netta serio nie zdarzyło Ci sie nigdy zeby pielucha przeciekla? No moze nie przy takim nowonarodzonym... To ja chyba jakas lewa [emoji12]

Drogie przyszłe mamy chłopców pamiętajcie ze siusiak zawsze do dołu, jak tego nie wiedziałam to różnie bywało [emoji14]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Napisze Wam coś o czym większość z Was nie chce już wiedzieć :(

W Smyku jest promocja -25% na nową kolekcje i dodatkowe -20% na ubranka niemowlęce.
Wrzuciłam do koszyka ubranek za 100zł a tu rabat mi policzyło 40zł. Jak tu nie kupić..... muszą mi odciąć internet.
 
Dziewczyny pewnie już był poruszany ten temat, ale gdzie ja to teraz znajdę... Jakie wkłady poporodowe kupiłyście? W poprzednich ciążach miałam Bella, ale jak dla mnie to bubel. Teraz kupiłam jedno opakowanie Canpol- wydają się być ok. pasowałoby jeszcze co najmniej ze 2 opakowania. Macie jakieś wypróbowane dobre, chłonne podkłady, które się nie przesuwają na majtasach? I jeszcze pytanko o wspomniane już majtasy. Kupujecie jedno, czy wielorazowe? Ja kupiłam wielorazowe ale one są jak dla mnie luźne trochę i podkład się słabo trzyma. Te jednorazowe są lepsze pod tym względem?
 
reklama
Emalka ja nawet nie wchodzę na takie strony :D całe szczęście jestem w tym miesiącu splukana więc jakoś mi to wychodzi ale gdyby nie to to bym pewnie kupowała dalej :D

Mama4 podpinam się do pytania. Ale chyba na majtki zdecyduje się jednorazowe ale zastanawiam się nad rozmiarem

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Do góry