reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

reklama
wpisz w necie robaki w gryczanych materacach.
Jak masz paragon to zawsze możesz oddać jeszcze. Chyba że już rozpakowany.
Ale tak jak EmKa pisała to są posty sprzed kilku lat, świeżych historii nie widziałam, może jakoś inaczej teraz przygotowują tą grykę do produkcji.
 
Heheh juz nie bede sie wczytywac w necie o tym bo juz calkiem zwariuje :p mam w sumie paragon i materac we folii nierozpakowany....
 
Ja dla Zu kupilam piankowy dwustronny z jednej strony twardosc H2 z drugiej H3. Po 6 miesiącach odwróciłam na miększą stronę.
Materac Hevea Duo Activia.
Zu ma łóżeczko 140x70 więc śpi do tej pory i ponad rok na pewno jeszcze pośpi. Materac jest cały czas w super stanie.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Ja mam pianka kokos dla Julka i pewnie taki sam kupie malej no i sama pianka bo chcialam do turystycznego skladany.
A z kombinezonow tez się zastanawialam co by tu zrobic i mam uzywke cos takiego co mozna do fotelika tez dac bo miedzy nogami mozn przelozyc pas
1472501449289.jpg


Tylko ze to takie male na sam początek a później zobacze jak zima mysle ze jeszcze misiowy na 68 sie przyda na zime/wiosnę a dodatkowo płaszczyk wlasnie na chrzest to juz na 62 i grubszy bo planuje na 6.01 i juz bedzie do uzytku na zime zeby nie na raz
Nie mam za to czapek i nie wiem jak sie za nie zabrac


Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472501449289.jpg
    1472501449289.jpg
    67 KB · Wyświetleń: 311
Netta słyszałam o tych wkladkach wielorazowego użytku ale ja kp bardzo krótko więc nie zdążyłam się przymierzyć do zakupu.. teraz jak się uda karmić dłużej to pomyślę o nich...

MartiniM ja 2lata temu kupiłam taki materac jak Ty i na szczęście żadnych robaków nie znalazłam do dziś ale teraz jak wiem to już bym nie kupiła takiego... mimo wszystko materac narazie zostaje..

Z tymi robalami to myślę że właśnie jak czesto coś się tam wylewa czy coś to prędzej sie wyplegna...

Emalka nie wiem czy dziecko pospi Ci nawet 2 lata w takim małym łóżeczku... mój lubi dużo miejsca i ma już duże łóżko a ma niespełna 20mies. W takim drewnianym łóżeczku spał niecałe pół roku
 
Martini spokojnie ja miałam dokładnie taki materac dla Basi, 6 lat temu, spała w nim 2 lata, potem dziecko znajomych kolejne 2 lata a teraz kolejne moje bedzie spało, nigdy mi sie nic nie wylało na ten materac, żadnych robali nie ma, Basia spała wygodnie całe noce :) wiec ja nie narzekałam.
Pomyślcie na jakich my materacach sie wychowałyśmy ze zwykłej gąbki i tez żyjemy :)

Czasem mnie przeraża ten konsumpcjonizm [emoji14] dawniej było mniej wszystkiego, proste wybory, wychowaliśmy sie i wyrośliśmy na normalnych ludzi (jeśli chodzi o początek lat 80tych i dostępność produktów), dzieci były zdrowe, nie miały prawie alergii a teraz co drugie jakieś problemy, skazy, atopowe zapalenia skory, alergie itp.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Netta patrząc ile zużywa się tych jednorazowych składek i ile kosztują to szybko taki zakup się zwraca a jeszcze jak ktoś planuje więcej dzieci to w ogóle [emoji6]

Ochraniacz na materac akurat dla mnie zbędny dla takich maluszków za to teraz mam też pod prześcieradłem matę nieprzemakalna..
 
reklama
Ja karmiłam 25 miesięcy, a wkladek używałam na samym początku. Po pierwszym kryzysie laktacyjnym przestało mi się mleko tak po prostu lać, a wcześniej to tak ciekło, że jak odciągałam mleko, to z drugiej strony podstawiałam kubeczek.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Do góry