reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Ja butów nie kupuje, po co męczyć te małe stopki, dziecko najlepiej rozwija sie na boso, każdy ortopeda to powie. Dla mnie najważniejsze sa połspiochy, pajace ze stopkami i kombinezon ze stopkami by wszystko było "zamknięte" skarpetki Basia ściągała w trymig trać nóżka o nóżkę :(
Ja ciagle sie zastanawiam czy kombinezon zimowy czy śpiwór do gondoli?
Ten mi sie jakoś podoba;) gdyby postawić na śpiwór do gondoli a z kocykow ten zestaw tylko nie wiem jakie to grube:
Zobacz ofertę: JESIENNO ZIMOWY KOMBINEZON PLUSZ_3 KOLORY__R. 62
Link do: JESIENNO ZIMOWY KOMBINEZON PLUSZ_3 KOLORY__R. 62

Zobacz ofertę: KOCYK do wózka gondola 50x75 GRUBY 1,5cm DRESÓWKA
Link do: KOCYK do wózka gondola 50x75 GRUBY 1,5cm DRESÓWKA

Dla Basi miałam super kombinezon ale rozmiar 76;( kupiony na Allegro za 25zl, ona pod nim cienka bluzkę miała był taki cieplusi a wcale nie wyglądał na jakiegoś grubasa mega.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A co do brodawek to tez tak mam, swędzą (teraz juz mniej) bo na początku ciąży bon stop, ciagle drapać bym sie mogła i tez sa suche, mi pomagał i pomaga nadal krem mediderm i balsam La roche-possay, ale mysle ze Bepanthen tez juz by mozna spróbować ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skrzat ten kombinezon wyglada na cieplusi, ale ja jesli chodzi o ubrania zawsze wole dotknac i zobaczyc :p. Moj kombinezon tez ma stopki, rekawiczki no i nawet szaliczek :) wydaje mi sie ze jest bardzo cieply ,ale wrazie co mam tez grubsze kocyki.
 
Aob66 ja też mam zakupione wkładki laktacyjne bo zdarza mi sie czesto w nocy że cieknie mi z lewego cycocha płyn.
I mam żółty stanik od tego od środka.
Dzisiaj jade zobaczyć łóżeczka dostawki do łóżka bo zastanawiam się na takim rozwiązaniem.
 
Ja mam otulacze bambusowe Tula i więcej kupować nie bede. Dzis mi dojdzie jeszcze jeden.

Kombinezon pewnie zamówię jakiś ze smyka, chyba że w końcu się wybiore na żywo. Allegro pod tym względem do końca nie ufam, chyba że mają ceryfikaty Oko text czy coś takiego.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Joasia ja kombinezon mam jeden taki gruby rozmiar chyba 68 a taki cieńszy mam 0-3 więc w sumie też 68 ale oba kupowane w lumpie. ;)

Firana ręcznik jeden też mam z pepco a drugi dostaliśmy w prezencie. Nie pamiętam niestety firmy sprawdzilam tylko czy jest z bawełny.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Apropo rozmiarówka kombinezonów to ja tez juz nawet jak sie mały urodził kupiłam taki spiworko kombinezon na 68 z hm i był za duży bo jak dla mnie tak zawyżona rozmiarówka ...




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka z ta rozmiarowka to ja juz nawet nie patrze tylko tak wizualnie...
mam tez spiworek malutki do wozka wiec z braku laku bedzie a jak nie to ten koc mega gruby co dostalismy :)
 
reklama
Do góry