reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ivaz widzę że kilka rzeczy kupiłaś u bogny-r ,ja u niej kupowałam 2 razy i byłam bardzo zadowolona.Ostatnio kupiłam u niej ten komplet ,tunikę i legginsy GAP legginsy Petersburg do kompletu 2T (92/98) (1439867131) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy Spodobał mi się też ten czerwony grzybek co ma dziewczynka na zdjęciach ale u tej bogny skończył się za ponad 70 zl a ja kupiła u kogoś innego za 25 tylko droga przesyłka 13 zł.
Ivaz pasowałaby do tego kompletu jeszcze ta kurteczka z kurką :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ivaz - super zakupy;) tez mam ten komplet z kurka, kupilam na jesieni ale spodnie to sa jeszcze duzo za duze. Bluzeczke z zyrafa też mam ;) a i z serii nexta z jabluszkiem mam tuniczkę na lato. hehe nawet ta sukienke z dzianiny h&m z kieszeniami tez mam tylko paski w kolorze morski/blekit.

bogna-r wydaje mi sie byc trochę przereklamowana, obserwowwalam jej aukcje przez jakis czas ale wszystko u niej jest chorendalnie droższe i warto kupowac u kogoś innego - chyba,ze ma jakies perelki,ktorych nie ma na allegro.

Niedawno sprzedalam spodnie jak nowe za 33zł a u niej poszły te same za 69zł. Ludzie czasem sie zatrybiają i walczą sztucznie windując ceny.A takie same spodnie na innych aukcjach nawet po 24zl byly.

ivaz bardzo podoba mi sie to biale łóżeczko, super, skromne i dziewczęce. Chociaż jak mam pokoj groszkowa zielen to raczej bedzie pasować łózeczko sosnowe - chyba,ze przemalujemy ;)

saro - Ty zawsze znajdziesz super ceny ;)
 
Ostatnia edycja:
Eve na allegro :)
Midnight masz rację że bogna-r jest przereklamowana,ten czerwony grzybek poszedł u niej za ponad 70 zł a ja kupiłam u kogoś innego za 25 zł, i tak jest z prawie każdą rzeczą,ale ten komplet co kupiłam był tylko u niej i nigdy nie widziałam takiego na allegro więc nie miałam wyboru:) Kiedyś też kupiłam kurtkę, którą też pierwszy raz widziałam u niej i nigdy więcdej nie spotkałam się z taką na allegro.
 
a mi m kupił kilka używanych rzeczy z nexta na ebayu za jakieś śmieszne pieniądze, nawet tą kurtkę co ostatnio pokazywałam kupił za 4funty czyli za jakieś 20zł a u nas na allegro ta sama poszła za 60zł ;] teraz czekam aż mi przyśle paczkę

a ma któraś z Was piżamki GAP bo nie wiem jaki wziąć rozmiar dla Kuby, 2t czy 3t ;| bo z nexta to chyba wezmę na 98
 
Agnesia ja miałam piżamkę gapa na 12-18 mies i tak wypadała ale teraz wzięłabym na 3 lata,one mają takie wąskie ,obcisłe spodnie więc jak będzie większa to i tak nie będzie przeszkadzac.
 
no właśnie ze względu na te wąskie spodnie chcę te piżamki, jeszcze z mothercare mają takie fajne piżamki, te spodnie się przynajmniej nie podwijają i dziecko nie śpi z odkrytymi nóżkami ;]
 
iwonka - myślałam, ze na żywo widziałaś :) ale łóżko ze Stanów "idzie" więc pewnie trzeba dlugo czekać, a ja potrzebuję na już.
 
reklama
agniesiaa ja kupuje tylko takie piżamki,tj z tymi wąskimi spodenkami i dopasowanymi bluzeczkami, mam dwie z mothercare i jedną z H&M z tego samego powodu co ty
 
Do góry