reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
iwona- fajna ta bluza, ja kupilam identyczny komplet ,napis gap i szerokie ściagacze procz tych uszek, jest bladorozowa polarowa i do kompletu mam spodnie.
 
Iwonka swietne te sandałki, tez je oglądałam, co do numeracji to nie pomoge bo sama niewiem, u nas raczej to bedzie 23
 
jak zobaczyłam ceny łóżek z ikea na allegro to nie wiedziałam czy mi się coś pomyliło czy ich porąbało ;|
SUPER REGULOWANE ŁOZKO +DNO+ MATERAC IKEA OSTATNIE (1427830348) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
więc chyba jednak nie kupimy łóżka z ikei, bo nie będę przepłacać, co innego różnica 20-30zł a 100-200, bo te które ja sobie upatrzyłam też są średnio po 450zł a w sklepie nie całe 300, a niestety do poznania po łóżko nie pojadę, jakoś mi nie po drodze ;|
 
Ostatnia edycja:
Z tych wszystkich lozeczek ktore tu widzialam na zakupowym,najbardziej podoba mi sie takie sprawiajace wrazenie metalowego jakie wklejala bodajze Ivaz.Jest absolutnie najbardziej stylowe,takie charakterne.Te pozostale tutaj wklejane sa do siebie podobne,wiec ciezko cos wybrac.Byc moze nie widzialam wszystkich lozeczek bo mam chyba zaleglosci na zakupowym,jak bede miala chwile to sie troche cofne poczytac poprzednie wasze posty.

Kupilam jeszcze Julicie pake ciuszkow na wiosne-lato.

http://allegro.pl/super-paka-wiosna-rozm-92-98-dziewczynka-i1474501491.html

Sa to raczej zwykle ciuszki,nie jakies bajery ale ujely mnie 2 rzezy-wesola roznorodna kolorystyka (czerwony,niebieski,zolty,pomaranczowy) bo wszystkie paki dla dziewczynek sa w 90% rozowe oraz bolerko NEXT ktore uzywane schodzilo najtaniej za 29 zl bo poluje na takowe od miesiaca.Ciuszkow jest 25 sztuk + 2 pary butkow wiec wychodzi na sztuce niewiele.

No i podliczylam ze na same ciuszki Julity rozpuscilam od wczoraj 250 zl,a jeszcze mezowi na zblizajace sie urodziny i imieniny pare duperel pozamawialam...Mnie to lepiej nie wpuszczac na alelgro.
 
reklama
Do góry