reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Aha, swoją drogą, czy pozwolicie że ja zareklamuję moją mamę i jej rękodzieło.

Już niedługo będą do kupienia na allegro, jeśli by się wam spodobały.;-)
Kolor, kompozycja i rozmiar główki do uzgodnienia.
 

Załączniki

  • czapeczki 150.JPG
    czapeczki 150.JPG
    44,5 KB · Wyświetleń: 28
  • czapeczki 154.jpg
    czapeczki 154.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 23
  • czapeczki 149.JPG
    czapeczki 149.JPG
    42,4 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Wrzucam moje ostatnie zakupy, tzn płaszczyk to już w zeszłym roku kupiony na wyprzedaży w smyku ale Maja chodzi w nim teraz, kosztował 30zł;-) i te buciki czarne też w zeszłym roku w ccc na wyprzedaży ale chodzi w nich teraz. Te baleriny to akurat dostała od znajomej, bo jej córeczka dostała na urodziny i okazały się za małe, nie założyła ani razu i dała nam;-) BLuzeczki są z lumpa, adidaski kupiłam w decathlonie za 40zł były więc bardzi tanio, tylko że wzięłam rozmiar 24 i się boję że długo w nich nie pochodzi bo są takie prawie na teraz no a teraz to trochę za zimno na takie buty:baffled: A kurtka ta zielona to na przyszła zimę, kupiłam wczoraj w smyku za 45zł rozm. 104 i też się boję że będzie za mała, jak coś to sprzedam pewnie z zyskiem ale wolałabym żeby jednak była dobra bo bardzo porządna i cieplutka.

Iwonka, ta brązowa kurteczka śliczna, szkoda że ja do Niemiec to trochę daleko mam:-D
 
Gosia wszystko ładne,mi najbardziej podobają sie czarne buty z kokardka i ten płaszczyk,śliczny.A czemu boisz się ze kurtka na 104 będzie za mała,ta co ja kupiła wczoraj jest na 98 i jest napisane ze to na 3 lata.Pamiętam ze jak Julce kupowałam w C&A to rozmiar na metce pasował nam na wiek.Nasze dzieci już teraz az tak szybko nie będą rosły.Ja wyjęłam letnie ubrania z tamtego roku i kilka rzeczy jest dobrych np koszulki z H&M na 86.
 
Iwona ja też właśnie przeglądałam ubranka letnie z tamtego roku, to koszulki i spodenki z H&M na 86 są dobre jeszcze, mam nadzieję, że do lata też będą dobre ;) teraz muszę kupić adidasy, półbuty, sandałki, jakieś trampki, bo buty to wszystkie za małe, jakby się jutro miało zrobić ciepło to nie mam ani jednych ;] ale muszę poczekać na wypłatę, bo w tym miesiącu już dużo wydałam na Kubę, muszę teraz o sobie pomyśleć :)

Gosia mi też się podobają Wasze nowe nabytki i właśnie kolor płaszczyka zwrócił moją uwagę, bo znudziły mi się różowe ubranka dla dziewczynek, a niebieskie dla chłopców, teraz dla Kub unikam niebieskiego, bo strasznie blado wygląda ;]

zobaczcie jaki fajny komplet dla dziewczynki, tylko nie wiem czy są większe rozmiary http://allegro.pl/ca-koszula-laczka-kamizelka-jeans-92-wiosna-i1467945953.html
 
Ostatnia edycja:
A ja dzis kupilam Julicie bluze,to mialo byc cos co nie jest kurtka a jest b.cieple,i zalatuje kolorem fioletowym:

BLUZA OCIEPLANA JAK KURTKA OSTATNIA fiolet roz. 92 (1470261245) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Jeszcze takie szorty na lato-maja byc wygodne,ciemne by sie nie brudzily i na loozie;)

http://allegro.pl/spodenki-dzieciece-adidas-wo-sh-tight-644879-98-i1450721763.html

I jeszcze kupilam ten jeansowy grzybek na wiosne/lato:

http://allegro.pl/wiosenna-kurteczka-retro-grzybek-cherokee-98-hafty-i1472504673.html

i do tego plecak:

http://allegro.pl/plecaczek-jeansowy-smyk-i1452730889.html

Mam nadzieje ze jutro bede tak zajeta praniem mokrych ubran Julity i czyszczeniem wszystkiego wokol podczas akcji nocnik,ze nie przechulam na allegro za duzo kasy:/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzięki dziewczyny, ja generalnie lubię różowy kolor, ale ostatnio jakoś go za dużo się zrobiło i ciężko wybrać coś nie- różowego. Więc ta kurtka zimowa od razu wpadła mi w oko;-) a boję się że będzie za mała bo ją założyłam Majce i te rękawy to ledwo jej dłonie zakrywają, niby jest napisane na metce że 104-4lata ale w to akurat w ogóle nie wierzę. A z tym rośnięciem to tak różnie, córka moich znajomych (teraz ma 3,5roku) do swoich 2urodzin była raczej średniaczkiem, a potem zaczęła szybko iść w górę i teraz jest w górnych granicach siatek centylowych. Majka z kolei do 1r.ż. fruwała gdzieś ponad siatkami, potem lekko przystopowała i teraz jest tak w granicach 90.centyla jeśli chodzi o wzrost. Ale wydaje mi się że ostatnio jakoś szybciej rośnie. Wczoraj jej założyłam spodnie r.98 (wiem, rozmiar rozmiarowi nierówny, ale wyjęłam spodnie z /nexta na 98 i też są troszkę przyduże tylko). A stopa to w ogóle jej błyskawicznie rośnie. Rozmiar 23 to ledwo co zaczęła w niego wczhodzić i już przymały się robi, w 22 zdecydowanie dłużej chodziła.

Sara, świetne zakupy, ten grzybek boski. I jaki plecaczek:-D Ja dla Majki poluje na torebkę jakąś, bo ciągle moje zabiera i mi przepakowuje a potem szukam rzeczy po 2tyg:dry:
 
Gosia rozmiar butów 23 to my w ogóle przeskoczyliśmy, miał taki okres, że szybciej rósł jakoś po wakacjach chyba

Sara bardzo fajny ten grzybek, ja Kubie też muszę kupić plecaczek, bo na spacerze jak mnie zawali swoimi rzeczami które chce zabrać, to mi się torebka po ziemi ciągnie ;|
 
reklama
Gosia-mam absolutna faze na zielony tej wiosny w garderobie Julity,ta kurtka zimowa co kupilas Majce jest boska!I ja tez juz mam w obserwowawnych torbe-nie wiem co Julicie podpasuje bardziej plecak czy torba-ale jeszcze nie zalicytowalam i nie wygralam aukcji wiec pochwale sie dopiero jak cos z tego wyjdzie.

Katane jeansowa dla Julity szukalam dlugo,ale nic jakos szczegolnie nie wpadlo mi w oko.Jeans jest fajny bo pasuje do kazdego koloru ubran,no i zawsze na topie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry