reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Kitki musimy wiec razem jezdzic do Schwedt bo mój m mnie ciągle popędza, dzisiaj poszedł na rybkę a ja chodziłam po sklepach,tylko w realu byliśmy razem.
Ivaz my tez mamy ten domek teletubisiów ,pożyczony od mojej siostry,fajny jest.
Agnesia kurtka super.
 
Ostatnia edycja:
ja chce Nadii kupic stolik Mamuta tylko doradzcie mi ktory i czy z jednym czy dwoma krzesełkami??? oto one: IKEA MAMMUT KOMPLET STOLIK + DWA KRZESEŁKA MAMUT (1449574578) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy i jeszcze sa takie STOLIK MAMUT jak IKEA ZESTAW 3w1 do LEGO TEGA (1464794912) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy. W tym drugim te krzesełka maja niskie oparcia, nie wiem czy jak dziecko sie mocno oprze to nie bede sie latwo wywracac, jak myslicie??? A w ogole to zaraz zajrze na strone ikei, ciekawe czy maja tam ceny podane, zobacze ile w sklepie bo jak bedzie duzo taniej to moze sobie wycieczke zrobimy np. do poznania:-) juz widze mine pawła heh

tak Iwonka mozemy tylko bez dzieci:-) pamietasz jak ostatnio pojechałysmy z Nadia i Marysia do Szwedt??? To byla jedna wielka pogon za nimi i szukanie ich wsród wieszaków z ubraniami:-) nawet mi sie nic nie chcialo ogladac, bylam zmachana jak nic
 
Ostatnia edycja:
kitki to zależy czego potrzebujesz, te ikeowskie stoliki duże są. Mam wrażenie, że te z ikei stołeczki będą wygodniejsze, chociaż dzieciaki też się na nich przewracają.
A nie chcesz jakiegoś drewnianego stolika?
 
Kitki ja mam właśnie taki zestaw jak pokazałaś tylko stolik w kolorze drewna,jestem bardzo zadowolona.Ja dzisiaj w Schwedt byłam bez Marysi tylko z m i Julką, pierwszy raz tak pojechałam ,ale super się tak chodzi po sklepach bez biegania za dzieckiem.
Na allegro za tego Lacka płaciłam 50 +25 przesyłka, ale u nas nie ma ikei ,więc co mialam zrobic.
 
Ostatnia edycja:
stolik lack teraz kosztuje 19,90, jakościowo to byle co, jak dzieciak mocnie walnie jakimś klockiem to dziura się robi w tym paździerzu, moja Zosia właśnie tak ten stolik dorobiła, teraz uzytkuje drugi, bo szkoda kasy na coś droższego bo i tak pomaluje blat flamastrami.
Iwona fajna ta zara, ale ja wolę klasyczny fason, widziałam swietne katanki w kapp ahl ale niestety juz nie ma.
A co do prezentu myslałam jeszcze o tym QUERCETTI Mozaika 48el FANTAKOLOR Junior 4195 (1456589393) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry