reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Będę jutro w pobliżu to zobaczę czy są w tym rozmiarze.Był jeszcze jeden granatowy ,też ładny ( jesienią kupiłam taki dla Julki) .Jak będę w sklepie i nie byłoby tamtych to zrobię zdjęcie granatowego i wyślę ci mms-a.
 
reklama
Kupiłam jej na 2-3 lata. Był jeszcze taki fajny szary z paskiem .Jak chcesz zobaczyć jaki to wejdź na stronę www.zara.com
później na LOOKBOOK na KIDS na Girl i na 7 zdjęcie(look 7).I to jest ten płaszczyk.Też bardzo fajny,ale on był chyba za 89 zł a nie za 69 zł,ale nie jestem pewna.
 
Ostatnia edycja:
śliczne są te płaszczyki dla dziewczynek, dla Kuby oczywiście mam normalne kurtki, ale przydałoby się coś eleganckiego, do kościoła, na niedzielny spacer, a i święta w kwietniu, tylko już nie wiem jaki rozmiar brać, bo teraz na 92 mam ale do wiosny będą za małe ;/ a 2-3 lata to jest 98? chociaż nie wiem może lepiej od razu 104, bo kurtki wcale takie wielkie nie są, przynajmniej mi się tak wydaje po kurtkach które miałam

Iwona mogłabym Cię prosić żebyś zobaczyła czy są chłopięce kurteczki, płaszczyki, ala skóry, cokolwiek? może będziesz w H&M to też zerknij jak możesz :)
 
Ostatnia edycja:
ok agnesia, zobaczę.Bardzo lubię takich małych chłopców w płaszczykach,jeszcze takich zapinanych na kołeczki,super.Ja mam rozmiar 2-3 lata i rękawek jest troszkę za długi,myślę że płaszczyk będzie dobry na wiosnę i na jesień.A w rozmiarze 104 to by pewnie nie za fajnie wyglądał bo byłby dużo za duży.Napisz mi swój nr tel to jeśli będą ,zrobię zdjęcie i ci wyślę.
 
Iwona nie podałam numeru, bo wybyłam wcześniej do szkoły, a było w ogóle coś chłopięcego poza zwykłymi kurtkami z ortalionu (tak się chyba ten materiał nazywa ;p)?
 
reklama
iwona - chyba się wybiorę do zary w sobotę. Podobała mi się kiedyś ta kurtka pikowana fioletowa. Teraz ma fajną cenę, a ja i tak potrzebuję kurtki dla Ady. Może i płaszczyk będzie :)

Dziś przyjechał kombinezon :)
 
Do góry