reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ivaz,agnesia nie byłam w zarze bo miałam jechać odebrać jakiś dokument ale on będzie dopiero jutro.
ivaz moja koleżanka była dzisiaj w zarze ,chciała kupić płaszczyk dla 5 letniej córki i nie było tych co się tobie podobają ,był jeden lub dwa ale duże ,chyba że chciałabyś inny.A na chłopięce rzeczy ona nie spojrzała,agnesia jak będę jutro w pobliżu to zobaczę .
 
reklama
aha ok nie ma sprawa, ja oglądałam na allegro to nic nie znalazłam, mamy płaszczyk taki właśnie na kołeczki ale on dość ciepły jest, taki na sam początek wiosny, a znalazłam tylko na allegro fajna skórę ale na razie nie chce nic kupować, wolę się zorientować gdzie co jest ;]
 
iwonka, ja byłąm dziś w Zarze. Kupiłąm tą kutreczkę ale w kolorze brązowym, bo bardzo mi się spodobała. Płaszczyk tylko był czarny i nie wzięłam, ten z paskiem też był, ale już po jednym egz. z każdego z naszego rozmiaru. W ReKids kupiłam rurki, fajne bolerko i bluzę - wszystko za 60 zł.
 
Ostatnia edycja:
wlasnie kupilam taka sama kurtecyke jak Eve, chcialam czarna ale sie troche prola i ostatecznie wzielam granatowa - fioletowe tez były.
Eve jaki wzielas rozmiar??? bo ja po konsultacji telefonicznej z Iwonka wziełam 104 tj na 3-4 lata
 
No właśnie wzięłam 2-3 lata, bo nie miałąm Ady ze sobą ale chyba dziś podjadę przymierzyć tą większą i moze wymienię.....
 
reklama
to wspomniana wyzej kurtka - rozmiar 104 niby na 3-4 lata, rekawy sa ciut przydługie ale myslicie ze bedzie dobra na mała na przyszła zime??? a poza tym to kolor mi sie srednio widzi (na zywo jest ciemniejszy niz na fotkach), podobno w poniedzialek maja miec dostawe z innych sklepów to podejde i zobacze, jak beda o wymienie na czarna. Ale myslicie ze rozmiar moze byc???? Ja to taka niezdecydowana zawsze jestem:-)

IMG_4960.jpgIMG_4962.jpgIMG_4963.jpg
 
Do góry