reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

dzięki dziewczynki, miałam wenę po prostu hehehe :-D

maniulko mówisz masz;-) - na razie tyle:

10 zębów się wybiło
zgrzytam nimi że aż miło

W buzi lśni zębów połowa
Drugą sobie w dziąsłach chowam

10 pereł lśni w mej buzi
schrupię sobie chrupek tuzin

Mam już dziesiątego zęba
Cieszy mi się cała gęba


;-):-):-):-)
 
reklama
o...ja mam szarego ale dostałam od szwagra z Anglii wiec gratis...nie chce wiedzieć ile kosztował...
już pisałam ze w szoku byłam ze on tak dobrze się prowadzi..... wcześniej byłam przeciwniczka jego teraz uważam ze nie jest taki zły...chociaż ja wole jak dziecko ma więcej miejsca w wózku....i poręcz....

Myfa pałąk do maclarena mozna dokupić uniwesrsalny, ja mam ta największą parasolkę xlr i ona jest bardzo duża, Zoska mam mnóstwo miejsca w wózku, z tego co pamiętam ty masz xt on jest rzeczywiście mniejszy, ale znów nasze dzieciaki będą coraz mniej tego wózka potrzebowały, ja pewnie teraz kupiłabym własnie tego mniejszego, bo Zośka nie spi na spacerach, teraz to już więcej chodzi więc mi taka duz spacerówka nie bedzie potrzebna.
 
Hej Dziewczyny. Super zakupy macie a my ostatnio zakupiliśmy nowe łóżko do pokoju chłopaków. Łóżko jest piętrowe na zaś. Sebek jeszcze śpi w łóżeczku ale kiedyś przejdzie do łóżka:tak:. Seweryn oczywiście śpi na górze bo jak że inaczej.
Łózko wygląda tak ale jest sosnowe
928280617




A tak w realu
 
Isku no to teraz czekam na 10 zęba i .....no własnie nie mogłaś dac jednego do wyboru,teraz nie będe wiedziała co wybrać wszystkie są super :-D:-D:-D:-D:-D
Jadźka ale bajerackie to łóżko,super te barierki zabezpieczające wiadomo ze dziecko nie wypadnie,a tak nawiasem mówiąc ja jako dziecko zawsze marzyłam o łóżku piętrowym ale na marzeniach się skończyło bo za duża różnica między mną a rodzeństwem,teraz marzenie mojego syna i też będzie nie spełnione bo duża różnica no i chłopak i dziewczyna więc kazde będzie miało swój pokój
 
Jadźka mi się Wasze łóżko bardzo podoba:-) Ogólnie to ja mam jakieś leki co do piętrowych łóżek bo ja z tych lunatyków, ale te barierki wyglądają na solidne :tak: No i super rozwiązanie do niedużych pokoików
 
hej. mamy z mężem zamiar kupić fattę oryginalną(nie podróby które można kupić w różnych sklepach meblowych tylko bezpośrednio od firmy która opatentowała to). sklep mają w olsztynie tylko albo wysyłka ale moja przyszła bratowa jest z olsztyna. ona ma taką fattę i na gwiazdkę mojemu bratu kupiła-rewelacja-bardzo wygodne, można ją różnorodnie sobie ułożyć, sama układa się pod kręgosłup. sprawdziłam-po 12 godzinach siedzenia na uczelni ból kręgosłup i mięśni murowane-a po kilkuminutowym siedzeniu na fattcie niesamowita ulga. zresztą same popatrzcie też na różne opinie i certyfikaty www.fatty.pl (kupno rozm. XL) gdybym miała ją wcześniej nie musiałabym się męczyć z siedzeniem po porodzie-zresztą położne i CZD polecają też mamom.
 
łóżko piętrowe super i te barierki wyglądają bardzo solidnie :)
a co do fatty koleżanka ma taką i sobie chwali a jej maluch uwielbia na niej leżeć, też kiedyś myślałam o jej zakupie, w każdym bądź razie przed następnym dzidziusiem sobie taką sprawię
 
reklama
Do góry