reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ja smoczka uzywalam i teraz tez biore. Mam smoczek Aventu, taka lekko splaszczona kulke. Tez mi sie juz sprawdzily przy pierwszym dziecku.

Tak magmil ja też używałam przy Mikim smoczków Aventu i teraz przy Natce też mam taki zamiar, byłam z nich b.zadowolona, z każdego rodzaju, pozatym synek bardzo szybko zrezygnował ze smoczków, bez specjalnych bojów.
 
reklama
Witajcie,
Dzisiaj byłam w hurtowni uzupełnić braki i niestety nic z tego nie wyszło :(
Napiszcie proszę czy wg Was
* karuzela na łóżeczko powinna być bardzo kolorowa (żywa) czy też stonowana, czy kształt stworków lepiej aby był różnoraki ?
*mata edukacyjna -czy kupowałyście teraz czy też wstrzymujecie się chwilowo z zakupem, jeśli teraz to jakie polecacie
* smoczki uspokajające - jakiej firmy i czy dzieciaczkowi po urodzeniu taki smoczek jest potrzebny?
pozdrawiam
A.
karuzela powinna mieć żywe kolory podstawowe- dziecko nie widzi pastelowych kolorów ale tez nie za dużo kolorów i wzorków... ona ma uspokoajać dziecko a nie drażnić
matę kupiałam ale można sie wstrzymac... ja kupiłam ze względu na psa:/ żeby się przyzwyczaił do nowych rzeczy dla dziecka
smoczki kupiłam dwa TT pojechały dzisiaj do znajomej ortodontki czy rzeczywiście są takie dobre.... można używac do 6 miesiaca zeby nie powodowały wad zgryzu... a czy potrzebuje wyjdzie w praniu
 
bardzo dziękuję za pomoc
jeśli możecie wrzućcie proszę linki tych produktów
raz jeszcze dziękuję
pozdrawiam
A.
 
z tego co sie orientuje to ksiazeczka ubezp jest wazna do konca tego miesiaca w ktorym została podbita i jeszcze nastepny miesiac. Wiec warto podbijac na poczatku miesiaca, wtedy wazna jest prawie dwa i nie trzeba tak czesto biegac do pracy. Poprawcie mnie jesli sie myle
 
a ja zapomniałam się pochwalić że w końcu przyszedł do nas materacyk:)) jeszcze jest w folii ale już w łóżeczku:-) pokrowiec i prześcieradełka wypiorę dopiero gdzieś na początku marca więc więc do marca będzie zapakowany:(
 
* karuzela na łóżeczko powinna być bardzo kolorowa (żywa) czy też stonowana, czy kształt stworków lepiej aby był różnoraki ?
*mata edukacyjna -czy kupowałyście teraz czy też wstrzymujecie się chwilowo z zakupem, jeśli teraz to jakie polecacie

Hmmm...z własnego doświadczenia wiem, że takie bajery jak mata edukacyjna, czy karuzela to rzeczy, które bardzo często dostaje się w prezencie. U mnie w pracy właściwie wszystkie niemowlaki zostały nimi obdarowane. Zresztą sama podsuwałam takie pomysły:) Na początku i tak dziecku nie są potrzebne, więc ja się wstrzymuję. Wg mnie są ważniejsze wydatki w 1szych dwóch miesiącach, a jak maluch nie dostanie tych prezentów, to kupię. Za jakiś czas będzie luźniejszy portfel;)
 
Witajcie,
Dzisiaj byłam w hurtowni uzupełnić braki i niestety nic z tego nie wyszło :(
Napiszcie proszę czy wg Was
* karuzela na łóżeczko powinna być bardzo kolorowa (żywa) czy też stonowana, czy kształt stworków lepiej aby był różnoraki ?
*mata edukacyjna -czy kupowałyście teraz czy też wstrzymujecie się chwilowo z zakupem, jeśli teraz to jakie polecacie
* smoczki uspokajające - jakiej firmy i czy dzieciaczkowi po urodzeniu taki smoczek jest potrzebny?
pozdrawiam
A.
moja córka nie lubiła karuzeli, jakoś tak w ogóle jej nie interesowała
maty używa się później, także nie trzeba kupować teraz
smoczków na poczku też używałam tych silikonowych aventu, natomiast potem kauczukowych canpola z takim fluorescencyjnym kółeczkiem - a rozstanie ze smoczkiem było bolesne i trudne i przeprowadzone dopiero jak mała miała skończone 2 latka :sorry2:
 
z tego co sie orientuje to ksiazeczka ubezp jest wazna do konca tego miesiaca w ktorym została podbita i jeszcze nastepny miesiac. Wiec warto podbijac na poczatku miesiaca, wtedy wazna jest prawie dwa i nie trzeba tak czesto biegac do pracy. Poprawcie mnie jesli sie myle

ważna jest przez miesiąc od dnia podbicia.
 
z tą książeczką to teraz straszne zamieszanie jest, dobrze jak da się ugadać co wspominała modroklejka ale jak nie to co...
też zastanawiam się kiedy ją podbić a nie chciałam już do pracy iść tzn oddać zwolnienie osobiście tylko wysłać pocztą ale chyba widzę że będę musiała iść :crazy:

a może wyślij chłopa?
u mnie w pracy powiedzieli, że mąż z książeczką może przyjechać i podstemplują
 
reklama
ja mam smoczki T- te najmniejsze Pure od 0 do 3 mc

jesli chodzi o mate-to pewnie dostaniemy w prezencie wiec nie kupowałam

karuzele mam nakrecaną-do kompeltu poscieli i ochraniacza-i mam tez przytulanke z bijącym serduszkiem....

elekrtoniczna karuzele dostaniemy pewnie w prezencie...

bratanek meza tez ma 2 karuzele-ma 5 mc i jak mu sie znudza to mu podmieniaja na tą drugą
 
Do góry