reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ale kolekcje ciuszków Wam rosną
ja nie będę robić zdjęć z tych 5 reklamówek, które mam po starszej córci ;-) generalnie ciuszków po prostu nie muszę kupować
 
reklama
A ja jutro się dowiem czy będę mogła wykorzystac te sterty ciuchów do Julce:) Chociaż jak przejrzałam tak pobieżnie, nawet jak będzie chłopak trochę będę miała takich neutralnych ciuszków. Ale i tak z przyjemnością coś dokupie:)
 
truda...sliczne...moze i ja sie zmobilizuje i zrobie zdjęcia tego co dostałam..albo chociaz czesci bo w sumie było tego 5 wielkich worków!
 
Wszytskie malutkie ciuszki są piękne bez wyjątku:tak:
Ja niestety po Kubie wszytsko sprzedałam a szkoda hehe teraz by sie przydało
Nic dobrze mieć mame która ma sklepy z ciuszkami używanymi:tak:
zawzsze coś pięknego i czasem nowego odłoży dla wnuczki/nuka
A babcia szaleje na drutach:-D
Ja mam zamiar zacząć tak szykować wszystko od stycznia więc narazie na spokojnie;-)
 
w piątek przyjechała moja mama i znowu naprzywoziła pełno dzidziusiowych rzeczy począwszy od ciuszków, butelek, kosmetykow, sterylizatorów, reczniczkow i innych pierdół ( oczywiście potrzebnych ):-):tak: skończywszy na pięknej wiklinowej kołysce jestem bardzo zadowolona:tak::-) jak bede miała czas to porobie zdjęcia i wkleje chociaż z tym czasem to u mnie kiepsko ostatnio przez ten remont.

 
Avanti85 ale masz super mame wszystko co potrzebne kupi i jeszce dostarczy na miejsce.
Ja cala wyprawke musze sama kupic,i tak sie zastanawiam ile sztuk np.pajacykow kupowac w najmniejszym rozmiarze ile w wiekszym,kaftanikow i spiochow to jeszcze tu nie widzialam ale jak bym znalazla to tez bym chciala kupic.Tylko wogole sie nie orientuje ile dzidzius potrzebuje tego na poczatku,doswiadczone mamusie prosze o pomoc:-)
 
a my już wybraliśmy ostatecznie wózki i zamówiłam pościel dla dzidzi:)))) musimy jeszcze kupić łóżeczko i na zamówienie zrobić kamode.... wszystkie są za duże do naszej sypialnio-szafy
 
reklama
Moja koleżanka parę dni temu urodziła córcie 4kg i 63 długa,sama jest taka drobniutka ojciec dzidzi jest spory facet w każdym bądź razie ciuszki w rozmiarze 56 jej sie nie przydały a miała tego pełno wiec chyba nie warto tak dużo kupować w tak małym rozmiarze :-)
 
Do góry