reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

dokładnie, ja właściwie pajacyków zawsze używałam jako piżamek - jakoś tak wolałam zakładać małej na dzień body + śpiochy lub półśpiochy, bo to też bardzo wygodne ubranko :-)
 
reklama
dziewczyny!
jesli któras ma u siebie C&A to polecam wybrac sie bo bodziaki-kupilismy wczoraj z mezem 5 szt z długim rekawkiem dla nas i dla bratanka meza tez...w pozaniu były po 9 zł a sa napawde sliczne i bardzo milutkie z dotyku-ja mam 3 w paseczki i 2 w misiaki, ale kazdy wzrór inny...

sa tez sliczne i w miare niedrogie kombinezoniki-po 79 zł a nie 179 zł jak w wiekszosci sklepów...sa rozwowe, błekitne, bezowe i zielone...naprawde ładne-rozmiary rozne

wogole bardzo ładne dzieciece ciuszki sa w C&A...dla bratanka kupilismy komplecik-spodenki, blizeczka, i kurteczka z kapturkiem-dwustronna wszystko ładnie ocieplane w sam raz na taka pogode jak za oknem-komplet-49 zł nas kosztował
 
modroklejka, dzięki za podpowiedź, muszę się tam wybrać :-) może jednak coś kupię nowego, żeby nie było, że wszystko po starszej siostrze ;-)
 
modroklejka niema jak udane zakupy:tak: ceny faktycznie dobre ale nie słyszałam o takim sklepie zaraz poszukam w wyszukiwarce czy jest taki w Szczecinie:-)
Co do kombinezonów to chciałam tylko przypomnieć żebyśmy zostawiły ten zakup na koniec róznie to bywa z naszą pogodą moze się zdarzyć że wystarczy tylko taki ocieplany polarowy bo będzie za ciepło na te grubsze i może się okazać zbędny wydatek
a tak na marginesie pewnie w grudniu zaczną się wysprzedaze, ja juz nie mogę się doczekać bo zawsze w tych firmowych sklepach dla dzieciaczków(h&m,smyk,5-10-15,cocodrilo,cubus,reserwed kids) można się obkupić za małe pieniądze jak macie takie sklepiki u siebie to polecam:-):-):-)Teraz bede juz kupować dla dwujki ale fajnie :tak:
 
wyprzedaze juz sie zaczeły!!
w 5-10-15 juz wyprzedaja kolekcje jesienna i letnia....w h&m tez juz widziałam przecenione letnie ciuszki tak samo w crocidillo i fixoni
w sumie to nam i tak to pasi-to ce teraz jest na wyprzedazach dla naszym marcowych maluchów bedzie ok na kwiecien, maj czerwiec...
 
no to wielka szkoda ze mnie w domu niema :-(jak wrócę to juz pewnie resztki zostaną jak byłam w zeszłym tygodniu chyba w czwartek to jeszcze nic sie nie działo mam nadzieje że cos ludziska mi zostawia nie wykupią mi wszystkiego:tak:
 
spoko spoko manliulka...wszystko sie zaczyna dopiero rozkrecac....w 5-10-15 było najwiecej, ale w H&M tylko jedna polka...a panietam ze w zeszłym roku jak kupowałąm ciuszki dla kolezanki synka było wiecej...wiec pewnie sie to dopiero rozkreci
 
reklama
Do góry