reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
śliczny chłopczyk i baardzo ładny sweterek.... ja też nei uważam że kolor rózowy nie pasuje.... to zależy jaki ciuszek... sweterek jak widać bardzo ładny i meski:)) a dla chłopca lepsze różowe śpioszki niż błekitna sukienka:-p
 
tanu, super przystojny synek :-)
magda19lenka, mnie chodziło o dziewczynki, takie do 5-6 lat - potem to chyba przechodzi, ja też za różowym nie przepadam, chyba nie mam ani jednego ciucha tak całkiem różowego, może jakąś letnią bluzeczkę...
 
A kiedys podobno bylo tak, że chlopcy nosili różowe rzeczy, a dziewczynki niebieskie. Moze to dotyczyło jakiegoś wybranego regionu Polski, ale moja teściowa do tej pory uważa, że dla chłopców to róż:)
 
A dokładniej to chodzi o to że Maryja była okryta w niebieskie szaty a Jezus w różowe tak mówiła moja babcia i stąd niektórzy twierdzą że rózowy był dla chłopca zwłaszcza kiedys przestrzegano tego w czasie chrztów :-)
 
Upatrzylam fajne tuniczki swetrowe,chyba sprawie nie tylko sobie ale i ciazowej kolezance na listopadowe urodzinki,bo i tak bedzie 1 koszt wysylki.:-)Akurat sie mieszcze bo mamy umowe ze sobie robimy prezenty do 50 zl:tak:Dla siebie zolta albo fiolecik,dla niej szara bo ona lubi kolory ziemi beze, szarosci,rudosc takie tam:-pa ja wole nasycone zdecydowane kolorki.

http://www.allegro.pl/item470470588_trendy_sweterek_extra_tuniczka_super_dekolt.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O rany,ale macie juz wyprawki! A ja nie mam NIC,doslownie nic:-p Nie chodzi mi o przesad,jakos mam slabo wyksztalcony chyba instynkt macierzynski,za to egoistyczny bardzo dobrze bo mam kupe ciuchow ciazowych dla siebie i upatrzylam kolejne:tak:
O kupnie wozka czy lozeczka nawet jeszcze nie myslalam a ciuszki sliczne sa ale mnie nie ruszaja wcale-i ja mam byc matka!!!:szok: Jak wy juz bedziecie miec wszystko skompletowane to pewnie ja dopiero bede latac z wywieszonym jezorem po sklepach:-D

ja tez nie mam nic ;-( ubranka mam dostać a wozek kupie dopiero w grudniu. Jakoś przed poznaniem płci nie chce kupowac :tak: wołala bym wiedziec czy dla niej, czy dla niego :) i poczekam do 27 .11 wtedy powinnam juz wiedziec :)
 
reklama
A to obiecane zdjęcia ciuszków zanim dowiedziałam się że będzie dziewczynka:-)
0211080745wh5.jpg

0211080746pt4.jpg
w252.png

0211080748zc0.jpg

0211080750gx5.jpg
0211080747ck3.jpg

my.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry