reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

maniulka wcale ludzie nie maja zdrowych nóg, ale o tym nie wiedzą, bo kto bada stopy, u Oskara w szkole robili badania ortopedyczne i co drugi dzieciak miał cos koślawego, z Oskarem włącznie, ma koslawość kolan i szpotowatość końską podudzi. Ja jak byłm ostatnio u ortopedy z Zośka to tez moje stopy obejrzał i powiedział ze nie mam za pięknych stóp i w dzieciństwie rodzice powinni mi zafundować wkładki ortopedyczne

Zobaczcie tu sa buty ecco uzywane ECCO 23 - idealne (1194381643) - Aukcje internetowe Allegro w aukcji jest napisane ze są idealne, ale wystarczy spojrzeć na załamania przy kostkach, samej wkładki nie wystarczy zmienic chodzony but jest odkształcony, dostosował się do pierwszego uztkownika, pięta moze być zdeformowana, ja dziękuje za takie buty przynajmniej do czasu kiedy Zośce się noga nie ukształtuje, potem pewnie nie bede miała nic przeciwko temu. Wiosna kupiłam Zosi uzywane adidaski geoxa ale były po niechodzącym dziecku więc nie były odkształcone, ani zdeformowane, ja nie mam nic przeciwko uzywanym rzeczom bo sama je kupuje ale uzywanym butom dla malutkich dzieci mówie stanowczo NIE, bo jeszcze się mi trafią po jakimś dziecku które miało wadę stóp i dorobie swojemu dzieciakowi stopy na własne życzenie. Ale to jest oczywiście moje zdanie

Co do czapek to mi się ten komplet bardzo podoba NEXT komplet z królikiem - POSZUKIWANY! Nowy? 1-2 (1198388079) - Aukcje internetowe Allegro

A tu jest wypowiedz Zawitkowskiego nt uzywanych butów
"To oczywiste,
najlepiej kupować buty dla każdego dziecka z osobna i najlepiej nie używać butów
po innym dziecku.
Bity są drogie, ale na rynku jest wiele butów tanich, jednocześnie spełniających
wszystkie wymogi.
Są oczywiście dzieci, które miały buty na nogach PRZYSŁOWIOWE 2 RAZY i "w takich
wypadkach" można rozważyć ich użycie u innego dziecka, jednak ze względu na
różnice w budowie i innych cechach dzieci, zastanowiłbym się głównie nad użyciem
tych butów przez siostrę lub brata
Powtórzę jeszcze raz wyraźnie: jedna para butów - jedno dziecko
Pozdrawiam
Paweł Zawitkowski"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ivaz świetny ten komplecik :-)
Co do butów ja wolę też kupować nowe, Alan jak juz wczesniej kiedys pisałam dostawał używane buty ale ja mu ich nie zakładałem. Co jak co ale dla mnie buty muszą być nowe
 
dziewczyny własnie sie dowiedziałam ze w przyszłym tygodniu bedzie można juz kupic kombinezon tchibo w sklepach pilotazowych w Warszawie taki sklep jest na Jubilerskiej, w innych sklpach będą pod koniec wrzesnia w tym roku kolorystyka dla dziewczynek jest róż z fuksją a dla chłopców błękit z brązem cena 169zł więc nie drogo biorąc pod uwagę swietna jakość, do tego mozna dokupić buty za 75zł i zestawy czapka,szalik rękawice nie znam ceny ale wszystkow w kolorystyce pasującej do kombinezonu

Widziałam też kombinezony w kapp ahl ceny wysokie spodnie 159zł kurtka 219zł
A no i od 26.08 jest wyprzedaż w Tesco na ubranka dziecięce
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kupowałam dzisiaj Julce spodnie w H&M bo wszystkie ma za małe.Wymyśliłam sobie ze najpierw kupię jedne,dostanę to kartę za 20zł,a później podejde do drugiej kasy ,kupię drugie i dostanę drugą karte.Stałam w kolejce 10 minut z rycząca Marysia na rękach,upomniałam się nawet o kartę a okazało się ze już ich nie mają.I musiałam stać w drugiej kasie jeszcze raz w kolejce z drugimi spodniami.
 
Julita jeden z kombinezonow na zime (taki czerwony co pokazywalam) ma zlozony przeze mnie ze spodni wlasnie kappahl a kurteczka z reserved(rekids).

Nie bardzo pamietam co ostatnio pokazywalam,ale my sie nadal ksiazeczkujemy:-D
Juli juz o 6 rano chce ze mna ogladac ksiazeczki...

Moje pierwsze obrazki. 180 naklejek [nowa] (1160432613) - Aukcje internetowe Allegro

Nowy zeszyt dwulatka - Wiśniewska Anna (1187773698) - Aukcje internetowe Allegro

dla mnie bo brak mi czasem pomyslow a pannica bywa nieznosna i trzeba ja czyms zajac:

100 ZABAW DLA DZIECI DWULETNICH - POLECAM!! BCM !! (1195649909) - Aukcje internetowe Allegro

no i cos o nocnikach-jest duzo ksiazeczek tego typu,wybralam taka:

NOCNIK NAD NOCNIKAMI (DZIEWCZYNKA) - OKAZJA! (1183368809) - Aukcje internetowe Allegro
 
no my też musimy uzupełnić kubusiową biblioteczkę, bo wszystkie książki, które ma już zaczynają być nudne ;p ale na pewno na naklejki dla niego jeszcze za wcześnie, bo on wszystkie jakie dorwie pożera :D
 
saro świetne książki, o tym nocniku tez musze kupić :-) my uzupełnilismy kolekcję ksiązek Zośkowych nad morzem bo tam jest pełno namiotów z tanią książką, chyba przywieziliśmy do Warszawy ze 20 szt ksiązek
Widizłam dzisiaj katalog w tchibo fajne te kombinezony ale chyba zeszłoroczna kolekcja dla dziewczynek bardziej mi sie podobała, była taka bardziej stonowana, sliwkowe spodnie rózowa kurtka z szarymi i śliwkowymi wstawkami, za to w tym roku jest bardziej wesoła bo kurtka jest jasno różowa w kwiatki i spodnie kolor fuksji i na bank cena 169zł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ivaz-w Lodzi tez sa kiermasze z tania ksiazka ale ruszyc dupsko...wole kliknac rach ciach:-DNie sadze by ta ksiazeczka o nocnikowaniu cos wiele wskorala ale moze...
wiem od znajomej ze sa jakies lalki ktore kupe robia i maja nocnik,nie wiem o co chodzi ale chyba o cos w tym stylu:

LALKA BABY ALIVE NA NOCNICZKU MÓWI W J.POLSKIM (1198327699) - Aukcje internetowe Allegro

BABY ALIVE LALKA UCZY SIE SIADAĆ NA NOCNIKU ! (1188193161) - Aukcje internetowe Allegro

czego to ludzie nie wymysla;)))

do nasteopnego razu kochane,tak mi dobrze z wami bylo przez te...ponad 2 lata!roche mi zal ze ide do pracy,fajnie bylo jesc sniadanie czytajac BB ehh.Mam nadzieje ze odezwe sie niebawem,jakby cos z Julita bylo po jutrzejszych pneumokokach (np goraczka) to odezwe sie moz nawet jutro :DDD
 
Do góry