reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Sliczne są te wózki, ale jeszcze trochę z duże dla naszych dziewczynek, moja Zosia dostała taki na roczek, a ile się naszukałayśmy z siostrą zeby znaleźć taki maleńki, dla małej dziewczynki i jak najprostrzy, a najważniejsze ze małej się podoba i wozi w nim miski
 
reklama
Ivaz ,wózeczek fajny.Ja mam taki pożyczony od siostry Google Tłumacz ale jest jeszcze za duży dla Marysi.A jesli będe jakiś kupowac to moze ten,baaardzo mi sie podoba,lubie takie zabawki w stylu retro. BABY ANNABELL głeboki wózek NOWOŚĆ OKAZJA (957922749) - Aukcje internetowe Allegro .Ten też fajny ale drogi i dla większych dzieci. http://www.allegro.pl/item927530113_cudo_wozek_retro_xxl_najwiekszy_na_calym_allegro.html
Podobają mi się wszystkie rzeczy Baby Annabell i lalki i akcesoria ,są śliczne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry