reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Sliczne są te wózki, ale jeszcze trochę z duże dla naszych dziewczynek, moja Zosia dostała taki na roczek, a ile się naszukałayśmy z siostrą zeby znaleźć taki maleńki, dla małej dziewczynki i jak najprostrzy, a najważniejsze ze małej się podoba i wozi w nim miski


Ivaz, wózek super, gdzie go upolowałaś? naprawdę jest bomba!

Dziewczyny chciałabym jeszcze zapytać, czy Wasze mauszki korzystają z jeździków? jeśli tak to od kiedy i czy macie na gumowych kółkach, czy faktycznie to duża róznica względem plastikowych? Zastanawiam się nad jeździkiem dla mojej córeczki na roczek
 
reklama
Ivaz suoper wózek - my na roczek mamy dostać drewniany - ale wygląda jak twój - tzn konstrukcyjnie:) ja w sklepie widziałam x-landera dla dzieci:):):)

Iwona - dzięki, już byłam w sklepie. przymierzałyśmy. zobaczymy
 
Dziewczyny wózek kupiła siostra na allegro za 99zł, wózek był wysyłany z Anglii, na razie nie ma ich na allegro, ostatnio widziałam aukcje z nimi to kosztował 185zł:szok:. Można odpiąć gondolę od kółek i mamy nosidełko, ma świetne amortyzatory, jest malutki, i ma regulowana rączka, jest idealny dla takich małych dziewczynek. Później można zaszaleć i kupić wózeczek bardziej "dorosły", ale jak na ten wiek lepszego nie trzeba
 
wózeczki śliczne dla dziewczynek :-D

kupiliśmy Kubie nocnik ten fisher prica ze spłuczką (nie chce mi się szukać na allegro, bo na bank wiecie który) i okazało się, że stary poszedł w odstawkę, nawet patrzeć na niego nie chce, a nowym nocniek bawi się na wszelkie sposoby, ale nie widać żeby chciał z niego korzystać według jego przeznaczenia :-p i teraz nie siada ani na nowy ani na stary :-D zakopałam nowy nocnik w szafie, aż mały podrośnie i zrozumie, że to taki mały WC i może zechce wtedy na nim siadać, a naukę siusiania jak będziemy zaczynać to na zwykłym nocniczku
 
Ostatnia edycja:
z mothercare bodów nie mam, ale mam kilka ubranek i sprawują się dobrze, a te body na krótki rękaw chyba sama kupię, bo są fajne :-)
 
Myfa ja nie pisałam o bodziakach tylko ostatnio kupiłam Zosi dwupak leginsów i trzypak bluzeczek, i leginsy sie popruły na szwach na pupie, po jednym włożeniu, a bluzeczki sie skuliły (prałam w 40 st), akurat z bodziaków jestem zadowolona, ogólnie ubranka z mothercare są ok, wg mnie te kupowane w wielopakach sa ciut gorsze niż kupowane pojedyńczo, ale też i tańsze. Najbardziej jestem zadowolona z body firmy Carter's wg mnie są najlepsze i są śliczne, polecam bardzo!!
 
Caly weekend latałam i sie podziebilam.W srode mam wypad na miasto ze znajomymi i nie wiem czy pojde bo mam glos jakbym przechodzila mutacje:baffled:Julitka tez pokasluje i kicha.Na allegro do wysylki czeka 9 paczek-musze wrobic meza jak wroci z roboty,biedny bo jej i siebie nie bede ciagnac;-)Pisze tylko tu i nic nie czytam bo mialam zdac relacje jak plaszczyk.

magdalenka-plaszczyk jest ladniutki,ale na cieplejsza wiosne a nie takie sniegi jak teraz bo jest dosc cienki.Foto jak wyglada w realu i jak w nim wyglada Julita ponizej.Podoba mi sie bo to plaszczykowaty plaszczyk a nie plaszczyko-kurteczka-mam na mysli ze ma dlugosc plaszcza a nie kurteczki do pasa:tak:Na wierzchu jest z ortalionu,pod spodem cienki polar.I chyba ozloce Ivaz,bo zastanawialam sie czy kupic rozmiar 80 czy 86-wzielysmy 86 i jest niemalze na styk-tylko rekawy ciut dluzsze.80tka bylaby za mala-jednak duze mam dziecko:-D
PS.foty bardzo robocze,ale nie mam czasu na lepsze,kupa maili allegrowych do odpisania.papa:***
PPS.Te wozki dla lalek-kopie prawdziwych markowych wozkow sa SWIETNE,szok doslownie!Jak Juli bedzie starsza to z checia jej (czytaj sobie;)))) taki sprawie.Najladniejszy wg mnie ten maly maclaren,tylko kolor jak zwykle nie powala,ale wozeczek jak malowany.
 

Załączniki

  • plaszczyk..JPG
    plaszczyk..JPG
    34 KB · Wyświetleń: 36
  • plaszczyk2..JPG
    plaszczyk2..JPG
    48,5 KB · Wyświetleń: 36
  • plaszczyk3..JPG
    plaszczyk3..JPG
    37,2 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Modeleczka przyziebiona wiec markotnawa na foto:/
I patrzac za okno to wyjdziemy w tym plaszczyku najwczesniej w kwietniu,szkoda.
A-i 1 wazna rzecz,guziki nie dadza sie odpruc,sa na metalowe nity,to tylko atrapa bo plaszczyk zapinany jest na napy.Nie potrzebnie go spaskudzili tymi guzikami,choc i tak mi sie podoba.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry