reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
Watek mi odpowiada bo dzis spedzilam dzien na lataniu po sklepach i tak:

- dla siebie na chrzciny nic nie upatrzylam,chyba zostane z tym co mam w szafie i tyle.
- dla Juli odkrylam extra lumpek-same ciuszki z USA (oczywiscie moje ulubione marki NEXT, George i Adams Kids) gdzie sa naprawde czaderskie ubranka.Kupilam dla niej tylko jeansy bo my juz mamy napchana komode do rozmiaru 80 wlacznie-i kolekcja jesienna i zimowa.Nie moge opedzic sie od prezentow od gosci dla Juli jesli chodzi o pieluchy (te sie b.przydaja),ubranka (z tymi roznie bywa bo niektore nietrafione ale ladnie schodza na allegro:-D) i kocykow (mamy ich juz z 6)
- a dzis Juli od kolezanki dostala mieciutka pilke z dzwoneczkiem w srodku:tak:
 
Dziewczyny, szukam zabawki dla małego do rehabilitacji-musi go ciekawić i nie może sie szybko znudzić. Zależy mi na tym zeby była z materiału i miała duzo elemetow typu, lusterka, grzechotki, folijki no i oczywiscie duzo kolorow. Czy mozecie mi cos polecic?? :-) Dodam ze nie chodzi tu o cos typu mata tylko raczej maskotka.
 
Kitki ciuszki fajne - ale lala przerażająca..
Gosia - ja nie dostała, wypełniałam ankiete w szpitalu... ale rózznie dobrze mogłam jej nie oddać...
a tu moje dzisiejsze polowanie. upolowałam w secondhandzie 7 par spodni 2 spódniczki i 2 czapki z daszkiem - za 30 zł. a to te z których jestem najbardziej zadowolona, nie wiem czy widac dobrze ale spróbję.
 
gosia-uaktualniam info...wczoraj pryszła paczka z hippa...tak wiec dzis sie wybieram do rossmana....powiem tak-kupony w paczce sa wazne do 30.09 wiec najpozniej do tego dnia pewnie dostaniesz...
a jesli chodzi o inne paczki to wiecie co zrobiłam? zadzwoniłam na ifolinie poszczegolnych producentów i powiedziałam ze bratowa dostała takie paczuszki i ja tez bym chciała-i podałam dane swojej bratowej-ona ma synka alergika i powiedziała ze z próbek i tak nie skorzysta, ale poradniki jej sie przydadza....i w zadnej infolinii nie robili problemów...a dzwoniłam do nestle, bobowity i hippa
 
reklama
kitki-swietny zestaw dla małej!
kurcze-takie sa sliczne rzeczy dla dziewczynek! ja chce juz byc znowu w ciazy i miec córcie:-D:-D:-D
 
Do góry