reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
u nas to samo!

na szczescie kupilismy 4 duze plastikoe pudła w ikei na zabawki i narazie udaje nam sie to opanowac, ale i tak w salonie jest hustawka, lezaczek w kuchni, krzesełko w kuchni, jedna z łazienek zawalona zabawkami do kapieli!

no niby od 7 mc ale adas siedzi nim stabilnie wiec bedziemy uzywac
 
Nasze mieszkanie tez ma troche dzieciecych gratow ale wszystko pomaranczowe wiec ladnie wkomponowane w meble,podlogi itp:-DOczywiscie "wszystko" mialam na mysli sprzety bo zabawki i pluszaki to sa mocno oczojebne we wszystkich kolorach...:DDD
 
no, ja się staram za bardzo nie zagracać, Jaś ma na razie niedużo zabawek, i tak hitem jest mata i taka zabawka interaktywna z chico.
poza tym rozkładam mu koc na ziemi i kładę ze 2-3 mniejsze zabawki i się bawi :-)
lezaczek zazwyczaj stoi w kuchni, bo tam go najczęściej używamy. ityle :-)
 
Kazałam M. kupić Huggiesy 4 i kupił tylko że nie pomyślałam że Pampki i hugisy mogą kieć inna rozmiarówkę wagową:baffled: Więc te są dopiero od 8kg,co prawda Gabrsyi mało do 8 brakuje ale wizualnie są za duże:baffled: No nic poczekają na później!
A ja musze się wybrać do sklepu po mniejsze:tak:
 
my uzywamy jeszcze 3 ale mam juz kupione 4 - w sumie 3 paczki bo wysłałam meza po trójki i jedna paczke 4-zeby sprawdzic jakie sa duze-a maz nie zauwazył i kupił jakies 4+ które sa od 9 kg wiec kiszka-i na dodatek tych 4+ kupił 2 paczki bo jakas promocja była:baffled:, potem kupiłam 4 które sa od 7 kg i mimo ze adas ma juz 7 kg wydaja mi sie duze...tak wiec pozostaniemy w trójkach az do 9 kg pewnie
 
reklama
Do góry