reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

kaczuszka wózek naprawdę fajny mam ten sam problem z taskaniem ciężkiego fotelika a kręgosłup odmawia posłuszeństwa i nie widziałam wcześniej tego wózka ale ja też kupiłam tylko porasolkę peg perego pliko 3 ona też właśnie się rozkłada na leżąco tylko nie woże jeszcze w nim Zuźki bo wydaje mi się że w nim niknie i jeszcze za malutka a ty już używasz tą spacerówkę???
Mirka huśtawka bardzo fajna a do jakiego jest wieku bo ja może bym kupiła taką na taras...
a co do siadania to moja rwie się strasznie wczoraj w leżaczku to tak się do przodu przechyliła że dobrze że przypięta była to samo w foteliku w powietrzu czasem tak głowe ciągnie a szczęśliwa jest wtedy:-D:-D:-D
 
reklama
ja pomimo 2 wózków mam zamiar kupić leki wózeczek na przyszłe lato.. zastanawiamy się nad mclarenem znajoma ma i jest bardzo zadowolona
 
Gosia w wózeczku, który masz śmiało możesz malą wozić. Znajomi mają dokładnie taki sam.

Laila, widzę, że Ty też taka wózkowa maniaczka jak ja ;-)

Swoją drogą, ja chyba niedługo odstawię gondolę bo Adka zaczyna się podnosić, a w spacerówce to przynajmniej ją pasami przypnę :-)
 
Eve - ja tez powoli myślę o przerzuceniu się na spacerówkę. Jasiek też się trochę podrywa, ale bardziej z tego względu, że jak nie śpi to mu się nudzi leżeć w wózku - na zabawki nie chce patrzeć, chce oglądac świat i kończy się na tym, że muszę go nieść przed sobą, a wózek w drugim ręku, a ten się rozgląda dookoła i jest zadowolony :-)
 
Mama mi mówiła że jak byłam mała to tak samo - ja na jednym ręku, a wózek w drugim, wcale nie chciałam w nim jeździć....
 
My jeszcze w gondolce pojeździmy :-)nasze oba wózki mają podnoszony spód tak że otwieram budkę podnoszę małej główkę na pierwszy poziom i może podziwiac swiat do woli,mała też się podrywa do siadania ale myslę że to jeszcze daleka droga do czasu aż sam usiądzie :tak:
 
reklama
Do góry