reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

spacerówke możesz odwrócić przodem do kierunku jazdy i tam masz dwie pozycje siedząca i pół leżaca
oraz tyłem do kierunku jazdy pion pół leżaca i leżaca
 
reklama
Dzieki bardzo fajny ten wozeczek mi chodzi o taki wozek zeby byl w nim tez fotelik do samochodu zebym mogla wyjmowac z wozka i wziać na przed ramie i np ic do sklepu itp zeby nie zostawiac dzidzi w wozku o to mi chodzi:-)
 
Laila ale kosmiczny ten wozeczek, ale cos innego :-) lekki jest?
ja tradycjonalistka jestem i gondola musi byc porzadnie przytwierdzona a ta nie wzbudza u mnie zaufania....

Truda ja mam taki ze do stelarza mocuje sie tez fotelik, ale szczrze Ci powiem ze ani razu nie skorzystalam z tego...


musze znalesc cos lekkiego dla siebie ale chyba poczekam az bedzie cieplej i wtedy kupie juz spacerowke porzadna i lekka chociaz to ciezko polaczyc
 
Laila ale kosmiczny ten wozeczek, ale cos innego :-) lekki jest?
ja tradycjonalistka jestem i gondola musi byc porzadnie przytwierdzona a ta nie wzbudza u mnie zaufania....

Truda ja mam taki ze do stelarza mocuje sie tez fotelik, ale szczrze Ci powiem ze ani razu nie skorzystalam z tego...


musze znalesc cos lekkiego dla siebie ale chyba poczekam az bedzie cieplej i wtedy kupie juz spacerowke porzadna i lekka chociaz to ciezko polaczyc

on ma bardzo szeroki rozstaw kół i jest baaardzo stabilny a waży jakies 10-11 kg
mnei na codzienne spacerki zależało na tym żeby dzidzia miała dużo miejsca i dlatego tradycyjna emmaljunga ale jak pomyśle o wakacjach to chyba z przyczepą musielibyśmy jechać:-D dlatego chcieliśmy mały zwrotny wygodny dla nas na stałe do autka sklepy wyjścia i wakacje
 
Dzieki dziewczyny za porady i tak jeszcze mam troszke czasu na zakup wiec poszperam jezzcze ja jednak musze po sklepach pojezdzic i golym okiem zobaczyc dotknąć:-)
 
a ja dzis kupiłam kosmetyki i troche kosmetyczno-drogeryjnych pierdólek dla małego

mam juz:
krem Nivea do paszczy na kazda pogode
krem Nivea do pupy-na odparzenia
zel do mycia ciała i włosków Nivea
oliwke Nivea
chusteczki nawilzane Nivea
waciki duze Dzidzius
waciki małe
patyczki do ucha małe i te szerokie
gaziki jałowe małe i duze
spirytus do pepka
fiolecik do pepka-kupiła tesciowa
nadmanganian potasu
buteleczke do podawania lekarstw Nuby
pipetke Nuby
aspirator Marimera + woda w ampulkach i w sprayu
pieluszki tetrowe-10 białych i 5 kolorowych
pieluszki flanelowe-ja kupiłam 3, a tesciowa z moją mamą łącznie ok 10-zupełnie nie wiem po co mi tyle
ochranicz na przewijak taki z frotki

juz wczeniej kupiłam
szczoreczke do włosków
nozyczki i obcinacz do pazurków
2 smoczusie TT-najmniejsze

poza tym troche zakupów z innej brazny
przescieradełka do wozka w mothercare
moskitiery na wozek i łozeczko
2 sliniaczki z kubusiem puchatkiem

sama nie wiem co jeszcze jest potrzebne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Modroklejka - ale Ty tego już masz! Gratuluję zakupów:-) Ja zostawiam wszystko w zasadzie na nowy rok...
A właśnie, jakiej firmy kosmetyki dla niemowląt polecacie? Ty, Modroklejko, widzę, że zdecydowałaś się głównie na Nivea - czym był podyktowany ten wybór?
 
Do góry