reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
magdalenka też tak zrozumiałam, bo chyba tak jest ;p ludzie czasem płacą za używane rzeczy kosmiczne pieniądze, zamiast iść do sklepu i poszukać ;]

a ja na ebayu znalazłam fajne kurteczki dla Kuby, za jakieś śmieszne pieniądze, mam nadzieję, że m nie zapomni wylicytować ;] w ogóle, na angielskim ebayu rzeczyz np. nexta, które u nas sprzedają się za ponad 50zł tam idą za 5-10zł ;]
 
Agnesia wiem że na ebayu taniej, ja nieraz kupuje na amerykańskim,ostatnio kupiłam kamizelkę old navy za 3 dolary a u nas kosztowała ponad 80 zł, przyszła jak nowa ,jeszcze w środku była nieoderwana taka plastikowa zawieszka od metki.
Ja zupełnie nie rozumiem ile ludzie płacą za używane rzeczy na allegro , obserwowałam taką sukienkę wójcika i nowa mogła kosztować z 70 zl a używana skończyła sie za 100 zł. http://allegro.pl/sukienka-wojcik-dziewczyna-i-gwiazda-rozm92-korale-i1417957246.html a spódniczka z tej kolekcji za 80:szok:
 
Iwona a nie ma problemu z przesyłką z ameryki do polski? może sama założę sobie konto na angielskim ebayu, bo m niestety nie widzi sensu kupowania używanych ubrań i siedzenia przed kompem i licytowania, więc nie mam 100% gwarancji że wylicytuje mi wszystko co chcę :/
 
agnesia nie wszyscy wysyłają do polski ale jeden nie wysyła to szukam tego samego u kogoś innego , za przesyłkę najczęsciej płacę ok 10 dolarów ale to i tak wychodzi dużo taniej niż u nas.Mój m ma konto na polskim ebayu i wtedy możesz kupować na wszystkich innych.
 
Ivaz, Eve Wy brałyście kombinezon 98/104 na następny rok? też bym kupiła, tylko coś rozmiar mały mi się wydaje...

Kitki Ty masz ten większy rozmiar, myślisz, że jest o tyle większy żeby był ok za rok?
 
Agniesia ja mialam ten rozmiar 98/104 ale on byl mega wielki, spodnie to musiałabym nogawki do kolan wywijac by Nadia w nich chodzila, kurtka tez. Wiec go sprzedałam i kupilam 86/92 i jest na Nadie dobry, wiec na przyszly rok 98/104 na pewno Ci starczy, te kombinezony sa duze
 
agniesia na przyszły rok na pewno ten kombinezon 98/104 bedzie dobry dla naszych dzieciaków, teraz jest sporo przyduzy.
 
reklama
Do góry