reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

dosia a prosze bardzo :-) Moge tylko zapewnic ze z moim pieczonym schabikiem bylo pyszniutkie ;-) Ale ja najbardziej taka kombinacje lubie z indykiem/kurczakiem i ryzem... mmm :-)
 
reklama
Hej kobitki ja ostatnio gustuję w kwaśnościach mięskach i serach- przeróżnych:-D
Ale najbardziej nie mogę się oprzeć własnoręcznie zmixowanemu jogurtowi bananowemu:-p
Jogurt naturalny gęsty + banan dojrzały + cukier do smaku i to potraktować blenderkiem.... mmmm..... pyszotka:happy::happy::-D:-D
 
mmm ale tu pyszności :-)
Ja dziś pożarłam bułeczkę ze śledziem w pomidorach :baffled: i od wczoraj od 23 mam ochotę na pizzę, Muszę ją dzisiaj zjeść, muszę!!
 
Ja dzis od rana po dwóch rogalikach maslanych i serku waniliowym. Ale to nic bo czuje że wielki głód dzisiaj da o sobie znać... planów obiadowych brak, choć na kolację za mna jakas dobra sałatka chodzi..... więc pewnie coś zmajstruję.
Madzia pizzą też bym nie wzgardziła, kto wie bo dzisiaj będę obok naszej ulubionej pizzerii...
 
Kobietki potrzebuje dobre przepisy na sałatki i dobre ciacho! Pomóżcie błagam bo nic mi do głowy nie przychodzi!
 
A u mnie Danio waniliowy z mixem owoców tropikalnych z puszki. A śnił mi się dziś pączek z Hortexu i soczek wiśniowy i zamierzam sen urzeczywistnić.
 
niuta jezeli chodzi o ciacho to najlepiej pros Magduske. ona cuda w kuchni robi..
a co do salatek to sprecyzuj o jakie ci chodzi. na poczatku watku bylo kilka przepisów na salatki.
 
a ja zmykam obiadek pichcić, u nas dziś tagaitelle z sosem śmietanowo-koperkowym z wędzonym łososiem, az mi ślinka leci więc idę do garów
 
reklama
:-) niuta a co za ciacho sobie zyczysz? ja mam przepisow od groma

Jednak synkowi na urodziny zrobie torta sama, ciekawe czy wyjdzie:-) bo planuje czekoladowo malinowy, musze 2 torty zrobic jeden na sobote drugi dla dzieci na niedzielę, no i tu chce zrobić samochodzik, no zobaczymy
 
Do góry