reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek kulinarny - nasze przepisy

Ja bym tylko dodała warstwę bezową i byłoby super, z tym że mam ale okrągły tort bezowy i się zastanawiam czy można kupić prostokątny?
Justysia wkońcu znajdziesz dietę odpowiednią dla siebie, a może warto zapytać lekarza?

===================
Znalazłąm całkiem fajny i nietrudny przepis na sernik, a ta stronka wogóle to super, można znależć wiele sprawdzonych przepisów, które poleca autorka bloga, a te bułeczki z nadzieniami, kruszonką, wyglądają pysznie.....
http://mojewypieki.blox.pl/2009/03/Sernik-z-advocatem-i-kawalkami-czekolady.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja bym tylko dodała warstwę bezową i byłoby super, z tym że mam ale okrągły tort bezowy i się zastanawiam czy można kupić prostokątny?
Justysia wkońcu znajdziesz dietę odpowiednią dla siebie, a może warto zapytać lekarza?

no lekarz powie mniej żryj i dużo pij.:wściekła/y:
jakos ciezko ze mna,zwicze ,cwicze i nic ,ach...
ale nie bede smecic:tak:

a prostokatny mozna kupic,ja tez sie nad zastanawialam czy nie kupic lub kwadratowy.
 
Do tego ciasta super pasuje jedna warstwa bezowa, ogólnie było takie leciutkie i słodkie, ale mi naprawdę smakowało. Dodałam do posta wyżej fajny przepis na sernik, poczytaj..... :-)
 
Powiedzcie mi dziewczyny z jakimi owocami można zrobić tort śmietanowy w zimie?

- mandarynki z puszki
- brzoskwinie z puszki

A czy można wsadzić mrożone owoce do takie tortu? czy jak się rozmrożą to puszczą dużo soku? czy najpierw rozmrozić? Macie jakieś doświadczenia?
 
Z tego co wiem to można użyć mrożonych owoców, np truskawki, ale najpierw trzeba je rozmrozić na sicie, tak żeby soczek obciekł. Osobiście nic takiego nie robiłam, może inne mamusie wiedzą coś więcej?
 
ewo mrozone najpierw romroz bo tort wywalisz w kosz.
Brzoskwinie jak najbardziej,a czemu z puszki ??
Teraz masz świeże, jeszcze ewentualnie ananas.

a owoce z kompotu tez mogły by być myślę.
 
reklama
Ja daję jeszcze kiwi,Obkładam boki plasterkami,w śroku tez pewnie śmietanie nie zaszkodzą skoro krawedzi ładnie sie trzymaja.Na wierzch mogą byc jeszcze winogronka.
Justysa a gdzie ty swierze brzoskwinie widzałas?:rofl2:ze sie dziwisz ze z puszki,ja swierzych z pół roku nie widziałam ale moze jakas nie na czasie jestem:baffled:
Dzis była rybka ala Adudzek,Całkiem całkiem była ale myslałam ze będe jeszcze bardziej zachwycona.Troche rybę miałam nie teges bo jakas wiurowata była po rozmrożeniu.Nastepnym razem bardziej sie postaram w wyborze rybki:tak:
 
Do góry